Textílie

Výhody celosvetovo uznávanej značky Tenzi zužitkujete aj v interiéri vášho auta. Prinášame vysoko efektívne prostriedky na čistenie a ošetrenie textilného čalúnenia vo vnútri vozidla. Autokozmetika pre čistenie a ošetrenie textilu a kobercov v aute ukrýva inovatívne receptúry, ktoré umožňujú jednoduchú aplikáciu, sú preto ideálne aj pre osobnú starostlivosť o textilné čalúnenie, autosedačky, opierky hlavy a rúk, podhľady a čalúnenie dverí. Bez väčšej námahy vyčistíte špinu a znečistenie, zbavíte sa mastných fľakov, do pucu dáte aj textilné koberčeky. Mysleli sme aj na majiteľov kabrioletov, a preto sme do našej ponuky zaradili aj prípravok, ktorým ošetríte a naimpregnujete strechu a čalúnenie v interiéri kabrioletu.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

419
1419

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 5
TENZI Cabrio Prot – impregnácia textilných striech kabrioletov, plachiet, textílií
€19 / ks

Dodajte interiéru vášho kabrioletu maximálnu ochranu s prípravkom Tenzi Cabrio Prot. Ošetrite a impregnujte strechu, čalúnenie aj textilné rohože.

W-89/600
TENZI Tepovací prášok EX – tepovanie textilných povrchov a kobercov
od €6,90 / ks

Na strojové tepovanie textilného čalúnenia a kobercov použite prípravok Tenzi Tepovací prášok EX. Efektívne odstráni nečistoty, nezanecháva biele stopy.

+ ďalšie
D-05/0005
TENZI Textil Wash – čistenie textilných povrchov, najmë v interiéri auta
od €7,90 / ks

Tenzi Textil Wash je prvá voľba pri priebežnom čistení textilného čalúnenia v interiéri auta. Zatočí s mastnotou a znečistením, oživí farby.

+ ďalšie
A-10/001
TENZI Textil Wash GT – čistenie čalúnenia a textílií v interiéri auta
€4,95 / ks

Tenzi Textil Wash GT je jedinečný super účinný prípravok na čistenie textilného čalúnenia v interiéri auta. Zatočí s mastnotou a znečistením, oživí farby.

W-17/600
TENZI UNI Clean GT – univerzálny odmasťovač a odstraňovač škvŕn
od €7,90 / ks

Odmasťovač Tenzi UNI Clean GT odstráni čerstvé aj staré mastné fľaky a škvrny. Poradí si s mastnotou rastlinného, živočíšneho aj priemyselného pôvodu.  

+ ďalšie
W-36/600