PRO Predumytie auta

Každý profesionálny detailer by vedel rozprávať o dôležitosti predumytia auta. Predumytie vozidla je kľúčový krok a preto je potrebné venovať mu dostatočnú pozornosť. V tomto kroku sa z vozidla odstraňuje najväčšie znečistenie, ako sú zvyšky asfaltu, hmyz, blato a pod. Predumývanie je mravčia práca, preto si motoristi zvykli navštevovať bezdotykové autoumyvárne. Aby ste im poskytli to najlepšie z najlepšieho, vybavte svoju prevádzku tekutým prednástrekom od výrobcu Tenzi. Prednástreky sú špeciálne vyvinuté pre dokonalý výsledok, testované aj na luxusných autách, preto môžeme povedať, že sú skutočne bezpečné k akémukoľvek čistenému povrchu. Až po dôkladnom predumytí kvalitným Tenzi prípravkom je auto pripravené na hlavné umytie a na nanesenie vosku či iných ochranných vrstiev.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

99141
199141

Značky

Konzistencia?

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 2
TENZI MEGA - PRE SOAK – účinný prípravok na predumytie auta
€99,90 / ks

Pripravte auto na hĺbkové umývanie a ošetrenie povrchov tzv. predumytím auta v autoumyvárni s vysoko koncentrovaným prípravkom Tenzi Mega – Pre Soak.

A-214/25
TENZI MEGA - PRE SOAK PLUS – prípravok na predumytie auta s intenzívnym účinkom
€141 / ks

Predumytie je prvý krok v procese umývania auta v autoumyvárni. Perfektný účinok dosiahnete použitím prednástreku Tenzi Mega – Pre Soak Plus.

A-215/25