Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Jedáleň, kuchyňa

Čistota v kuchyni a jedálni je nesmierne dôležitá. Dôležité je venovať upratovaniu dostatok času a nezabúdať pritom aj na ťažko dostupné miesta. Máme pre vás čistiace prostriedky, ktoré odstránia zvyšky jedál, mastnotu, pripáleniny, minerálne usadeniny, hrdzu, znečistenie organického pôvodu, plesne, huby a pod. Sú zdravotne nezávadné, šetrné k nášmu zdraviu aj k životnému prostrediu. Čistiace prípravky z kategórie Jedáleň, kuchyňa sú vhodné na pravidelné používanie v kuchyniach v domácnostiach, v školách a nemocniciach, v ubytovacích a gastronomických zariadeniach, v cukrárňach, pekárňach, prípravovniach mäsa, rýb a zeleniny a pod. Máme prípravky, ktoré sú vhodné na ručné umývanie alebo na strojové umývanie, aj do umývačiek riadu.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Cena

429
1429

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 7
TENZI Univerzálny odmasťovač GT – revolučný odmasťovač pre vašu domácnosť, garáž aj záhradu
Novinka Tip
od €4,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
Kód: U-413/001
TENZI Gran Milk Strong – čistiace mlieko na odolné tukové usadeniny
€5,70 / ks

Tenzi Gran Milk Strong vo forme mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny, vodný  kameň, hrdzu, ale aj plesne a huby. So sviežou pomarančovou vôňou.

Kód: SP-26/001
TENZI Gran Glass – umývanie chladničiek a mrazničiek až do -20 °C
od €5,20 / ks

Chladnička, mraznička, chladiarenské boxy, plastové a sklenené nádoby perfektne vyčistí prípravok Tenzi Gran Glass. Na báze alkoholu, až do -20 °C.

+ ďalšie
Kód: SP-20/001
TENZI Gran Ston – účinný odstraňovač vodného kameňa
od €11,90 / ks

Vysoko účinný profesionálny prípravok na odstraňovanie vodného kameňa Tenzi Gran Ston je určený do gastronomických aj sanitárnych zariadení.

+ ďalšie
Kód: SP-10/001
TENZI Top Perfekt – na pravidelnú a hĺbkovú údržbu povrchov v potravinárstve
Tip
od €7,90 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Top Perfekt je certifikovaný zdravotne nezávadný prípravok a preto je vhodný na použite v gastronómii a potravinárstve.

+ ďalšie
Kód: I-11/001
TENZI Gran Bis – odmasťuje a čistí bez námahy 10l
€29 / ks

Prípravok Tenzi Gran Bis je ekonomická a účinná voľba na boj s mastnotou. V kuchyniach a gastronomických zariadeniach s inhibítormi korózie, bez zápachu.

Kód: SP-05/010
TENZI Gran Milk – čistiace mlieko na nečistoty a mastnotu
€4,90 / ks

Tenzi Gran Milk vo forme čistiaceho mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny aj zafarbenie od jedál. Šetrný k čistenému povrchu s pomarančovou vôňou.

Kód: SP-21/001