Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Jedáleň, kuchyňa

Čistota v kuchyni a jedálni je nesmierne dôležitá. Dôležité je venovať upratovaniu dostatok času a nezabúdať pritom aj na ťažko dostupné miesta. Máme pre vás čistiace prostriedky, ktoré odstránia zvyšky jedál, mastnotu, pripáleniny, minerálne usadeniny, hrdzu, znečistenie organického pôvodu, plesne, huby a pod. Sú zdravotne nezávadné, šetrné k nášmu zdraviu aj k životnému prostrediu. Čistiace prípravky z kategórie Jedáleň, kuchyňa sú vhodné na pravidelné používanie v kuchyniach v domácnostiach, v školách a nemocniciach, v ubytovacích a gastronomických zariadeniach, v cukrárňach, pekárňach, prípravovniach mäsa, rýb a zeleniny a pod. Máme prípravky, ktoré sú vhodné na ručné umývanie alebo na strojové umývanie, aj do umývačiek riadu.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Cena

529
1529

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 7
Univerzálny odmasťovač GT
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
U-413/001
TENZI Gran Milk – čistiace mlieko na nečistoty a mastnotu
€6,60 / ks

Tenzi Gran Milk vo forme čistiaceho mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny aj zafarbenie od jedál. Šetrný k čistenému povrchu s pomarančovou vôňou.

SP-21/001
TENZI Gran Glass – umývanie chladničiek a mrazničiek až do -20 °C
od €5,20 / ks

Chladnička, mraznička, chladiarenské boxy, plastové a sklenené nádoby perfektne vyčistí prípravok Tenzi Gran Glass. Na báze alkoholu, až do -20 °C.

+ ďalšie
SP-20/001
TENZI Gran Milk Strong – čistiace mlieko na odolné tukové usadeniny
€7,90 / ks

Tenzi Gran Milk Strong vo forme mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny, vodný  kameň, hrdzu, ale aj plesne a huby. So sviežou pomarančovou vôňou.

SP-26/001
gran ston komplet
od €11,90 / ks

Vysoko účinný profesionálny prípravok na odstraňovanie vodného kameňa Tenzi Gran Ston je určený do gastronomických aj sanitárnych zariadení.

+ ďalšie
SP-10/001
TENZI Gran Bis – odmasťuje a čistí bez námahy 10l
€29 / ks

Prípravok Tenzi Gran Bis je ekonomická a účinná voľba na boj s mastnotou. V kuchyniach a gastronomických zariadeniach s inhibítormi korózie, bez zápachu.

SP-05/010
top perfekt komplet
Tip
od €8,90 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Top Perfekt je certifikovaný zdravotne nezávadný prípravok a preto je vhodný na použite v gastronómii a potravinárstve.

+ ďalšie
I-11/001