Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Starostlivosť o karosériu po umytí

Starostlivosť o karosériu po umytí z rady Tenzi Car line zahŕňa prípravky, ktoré sú určené na ošetrenie karosérie po tom, ako ste ju aktívnou penou zbavili nečistôt a nánosu špiny. Ponúkame profesionálny prípravok na leštenie laku na vozidlách. Určený na farebný aj metalizovaný lak, aj na ďalšie lakované povrchy. Vypĺňa drobné škrabance, spevňuje farbu, odstraňuje drobné nečistoty, fľaky a škvrny od tvrdej vody. Profesionálny tekutý vosk dodá karosérii ochranu voči poveternostným podmienkam, penetruje do hĺbky a dodáva laku hydrofóbne vlastnosti. Ak hľadáte leštiaci prípravok s obsahom vosku vhodný aj do bezdotykových a kefových autoumyvárni, ste na správnom mieste.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

5140
15140

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 4
a234 rollex 1ln
Novinka Tip
od €10,20 / ks

NOVINKA!!! Hydrovosk Tenzi Rollex urýchľuje sušenie karosérie po umytí, nezanecháva škvrny a šmuhy. Vyniká vysokou účinnosťou, navyše má príjemnú jazmínovú vôňu.

+ ďalšie
Kód: A-234/001
TENZI Car Shine GT – lesk a ochrana autolaku
od €5,70 / ks

Vaše auto zažiari, keď naň aplikujete prípravok Tenzi Car Shine GT. Vráti laku lesk, oživí farby, odstráni drobné nečistoty a dodá mu ochrannú vrstvu.

+ ďalšie
Kód: A-33/001S
TENZI Rollex T-Wax Jasmine – vosk na karosériu auta
€66 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

Kód: A-213
TENZI Rollex G-Wax Jasmine – super tekutý vosk na karosériu auta
€140 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex G-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

Kód: A-212