Storno objednávky

Objednali ste si na našom e-shope tovar, ale z akéhokoľvek dôvodu potrebujete objednávku stornovať? Bez ohľadu na to, či máte u nás účet, zrušenie objednávky je rýchle a bezproblémové.

Objednávku môžete zrušiť jednoducho prostredníctvom e-mailu.

Postup je následovný:
1. Zadajte e-mailovú adresu info@prochem.sk
2. Do predmetu napíšte STORNO "číslo vašej objednávky"
3. Do správy napíšte: Požadujem stornovanie mojej objednávky číslo "číslo vašej objednávky"
4. Po stornovaní objednávky vám príde e-mail

Najčastejšie otázky a odpovede

- Ako funguje storno objednávku s uvádzaným zľavovým kupónom?
Ak stornujete tovar, na ktorý bol uplatnený zľavový kupón, platnosť kupónu zaniká spolu so zrušením objednávky. Kupón tak nebude možné uplatniť pri ďalšej objednávke.
 
- Keďže som objednávku už uhradil, kedy môžem očakávať vrátenie peňazí?
V prípade zrušenia vašej predplatené bankovým prevodom alebo online platbou, proces vrátenia finančných prostriedkov prebehne automaticky. Sme odhodlaní vrátiť vaše peniaze rýchlo a efektívne, pričom sa usilujeme o refundáciu do piatich pracovných dní. Garantujeme, že maximálna lehota na vrátenie peňazí nepresiahne 14 dní od anulovania objednávky a odstúpenia od zmluvy. Pri platbách kartou sa vrátená suma pripíše s dátumom pôvodnej transakcie.
 
- Môžem dodatočne upraviť objednávku?
Objednávku môžete upravovať až do momentu jej spracovania. Ak potrebujete doplniť tovar, predĺžiť dobu platnosti objednávky, zmeniť spôsob platby, či upraviť dodaciu adresu, môžete tak učiniť kedykoľvek pomocou kontaktného formuláru alebo telefonicky.