Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

INTERIÉR AUTA

Venujete údržbe auta dostatok času a pozornosti? Nezabúdajte, že čisté auto to nie je iba nablýskaná karoséria. Detailnú starostlivosť si zaslúži aj interiér. Odporúčame špecializované prípravky z radu Tenzi prodetailing Interiér auta so širokým spektrom použitia. Sú riešením pre čisté sklo a iné sklené povrchy a zrkadlá, pre čistú palubovú dosku a ďalšie plastové prvky. V ponuke máme aj účinný prodetailer na silné znečistenie a mastnotu, ktorý navyše dodá čisteným plochám antistatické a antireflexné vlastnosti. Všetky produkty z tejto kategórie obnovujú pôvodný stav interiéru auta bez zásahu do štruktúry a bez zmeny vlastností ošetrovaných povrchov.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

610
1610

Značky

Koncentrát

Objem

Zobrazených položiek: 4
TENZI ProDetailing COCKPIT Care 0.7L – antistatický prípravok pre starostlivosť o kokpity
€7,10 / ks

Zatočte s prachom v interiéri auta. Na palubovú dosku a ďalšie plastové povrchy nastriekajte Prodetailer Cockpit Care. V aute po ňom ostane príjemná vôňa.

Kód: DP-22/700
TENZI ProDetailing APC IN koncentrát 0.7L – univerzálny čistič silne znečistených povrchov v interiéry auta
€9,70 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri auta použite Prodetailing APC IN koncentrát. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
Kód: DP-02/700
TENZI ProDetailing APC IN GT 0.7L – univerzálny čistič silne znečistených povrchov
€6,70 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri auta použite Prodetailing APC IN GT v rozprašovači. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

Kód: DP-01/700
TENZI ProDetailing Glass Cleaner 0.7L – prémiový čistič skiel, zrkadiel a svetiel
Tip
€6,90 / ks

S prodetailerom Glass Cleaner budete mať svet ako na dlani. Rýchlo a jednoducho ním vyčistíte čelné sklo svojho auta, iné sklenené plochy, zrkadlá aj svetlá.

Kód: DP-16/700