TENZI Gran Milk – čistiace mlieko na nečistoty a mastnotu

Kód: SP-21/001
€6,60 / ks €5,50 bez DPH €6,60 / 1 l
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Gran Milk vo forme čistiaceho mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny aj zafarbenie od jedál. Šetrný k čistenému povrchu s pomarančovou vôňou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kde sa varí, tam má špina zažratá otvorený účet. Znečistenie rôzneho druhu a mastnota sú sprievodným javom v prípravovniach zeleniny, mäsa a rýb, v kuchyniach a vývarovniach, vo veľkokuchyniach, pizzeriách, prevádzkach rýchleho občerstvenia a pod. Aj napriek tomu, že pravidelná údržba je tu nevyhnutná, a to nielen z estetického, ale najmä z hygienického hľadiska, sú nečistoty, ktoré každodennému čisteniu odolajú. To je chvíľa pre nekompromisný čistič Tenzi Gran Milk.

Milk sa v názve prípravku nespomína náhodou. Tento prostriedok je vo forme jemného mliečka, ktorý je bezpečný a šetrný k čisteniu akéhokoľvek povrchu. Pokojne ho môžete použiť na oceľové prístroje a zariadenia, hrnce a iný riad, na chrómované, hliníkové, smaltované aj keramické povrchy. Tenzi Gran Milk vyčistí mastnotu a minerálne usadeniny (tvrdá voda), dokonca si poradí s rôznym zafarbením riadu, napr. od omáčok, čaju a pod. Sporák s keramickou indukčnou doskou? Tento čistič je na jeho údržbu ideálny. Kuchynské pracovné dosky, sanitárna keramika, snáď nie je nič, čo by ste s týmto prípravkom čistiť nemohli. Čistí bez poškrabania čistených povrchov, navyše je šetrný k našej pokožke. Nevyhnutná, no otravná povinnosť sa mení na zábavu, k čomu dopomáha aj svieža pomarančová vôňa. Prípravok má certifikát PZH č.HŻ / 01094/02/2007.

Ako použiť Tenzi Gran Milk:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, nie je potrebné ho riediť.
  3. Naneste prostriedok priamo na znečistený povrch, alebo ho aplikujte pomocou handričky či špongie.
  4. Nečistoty jemne vydrhnite a zotrite.
  5. Opláchnite čistou vodou a utrite dosucha.
  6. V prípade potreby opakujte.

Ak sa na vás vyškiera odolnejšia nečistota a mastnota, použite silnejší prípravok Tenzi Gran Milk Strong.

Technické parametre:
Druh prípravku: vysokoúčinný odmasťovač a čistič
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: koncentrát (mlieko)
Spôsob aplikácie: pomocou handričky a špongie
Použitie: zariadenia, stroje a riad v gastronómii, prístroje, podlahy, steny a obklady a pod.
Vlastnosti: odstraňuje aj starú zažratú mastnotu a špinu, vo forme mliečka, šetrný k povrchom, nezanecháva škrabance, aj na pripáleniny a rôzne zafarbenia, ) pomarančová vôňa
 
Názov produktu (PL): GRAN MILK

Dodatočné parametre

Kategória: Jedáleň, kuchyňa, Na okamžité použitie 9 - slabo zásadité
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 30.3.2023
Neviem si vynachváliť, užasne čistí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.