TENZI TRIGGER Z81 Rozprašovač na fľaše, červený

Kód: Z81
Tip
Značka: TENZI
€4,90 / ks €4,08 bez DPH €4,90 / 1 ks
Skladom (32 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Praktický rozprašovač Tenzi TRIGGER Z81 červený na fľaše s objemom 1 l a 600 ml. Aplikácia roztoku vo forme rosy. Odolný aj voči agresívnym chemikáliám

Detailné informácie

Podrobný popis

Počuli ste už o Tenzi? Tenzi je špičkový a celosvetovo uznávaný výrobca profesionálnych čistiacich prípravkov pre automobilový, priemyselný, výrobný, stravovací aj ubytovací sektor. Ich výrobky sú tiež súčasťou mnohých domácností a kancelárií. Ak ste nazreli do našej ponuky TENZI produktov, určite ste natrafili na praktické 0,6 l a 1 l balenia čistiacich prípravkov. Pri väčšine z nich je ako odporúčaný spôsob aplikácie uvedený rozprašovač.

Nie všetky balenia sú však priamo vybavené rozprašovačom. Aby sa vám Tenzi prípravky aplikovali jednoducho a bez námahy, zadovážte si Tenzi TRIGGER Z81 rozprašovač, ktorý je vhodný na fľaše s objemom 0,6 l a 1 l. Kvalitný rozprašovač je odolný aj voči agresívnym chemikáliám. Nasávacia trubka je zakončená sitkom. Unikátny systém trysiek poskytuje plynulú reguláciu prúdu – bodového alebo oparového. Kvalitné vyhotovenie, ktoré zaručuje bezpečnosť pri práci.

Technické parametre:
Určenie: ako rozprašovač na Tenzi fľaše
Vhodný na fľaše s objemom: 1 l, 600 ml
Aplikácia roztoku: rosa
Farba postrekovača: červená

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
V Avatar autora | 1.2.2023
Tento je super, lepšie ako obyčajný, odporúčam
5
T Avatar autora | 24.8.2022
Zatiaľ najlepši aký som mal. Vydrží to aj agresivnejsiu chémiu. Odporúčam radšej priplatiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.