TENZI Fľaša s mierkou 1L

Kód: BT01
Tip
Značka: TENZI
€1,95 / ks €1,63 bez DPH €1,95 / 1 ks
Skladom (57 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Praktická náhradná fľaša Tenzi s objemom 1 l. , 700 ml, 600 ml. Vhodná pre všetky druhy kyslých a zásaditých roztokov. So zátkou a etiketou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pravidelné čistenie v domácnosti, v ubytovacích a gastronomických zariadeniach, sociálnych zariadeniach, v priemyselných a výrobných prevádzkach ide od ruky, ak sa doň pustíte so správnym pracovným nasadením a správnymi čistiacimi prípravkami. To isté platí aj pre detailing a prodetailing vozidiel. Mnoho kvalitných čistiacich prípravkov, ochranných povlakov či leštidiel sa dodáva vo veľkých baleniach, pretože je to ekonomickejšie a praktickejšie. Navyše odpadáva únavné sledovanie zásob a starosti s častým objednávaním od výrobcu.

Avšak veľkoobjemové balenia sú veľmi nepraktické na používanie. Niekedy robí problémy ich skladovanie. Ak potrebujete mať prípravok poruke, zadovážte si našu fľašu Tenzi, do ktorej prelejete časť prípravku. Vojde sa kdekoľvek do skrinky alebo do police. Prázdna fľaša Tenzi s objemom 1 l ponúka všestranné použitie. Je vybavená zátkou a popisovacou etiketou, na ktorú si môžete poznačiť názov prostriedku, použitie, príp. obsah. Vyrobená je z plastu (PE), ktorý je odolný voči všetkým druhom kyslých a zásaditých roztokov.

Technické parametre:
Určenie: náhradná prázdna fľaša
Objem: 1 l
Príslušenstvo: so zátkou, popisovacia etiketa
Materiál: plast PE

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
N Avatar autora | 10.1.2023
Šikovná pomôcka ktorá obsahuje mierku a miesto na popis. Využívam často.
5
T Avatar autora | 24.8.2022
Šikovná pomôcka, odporúčam ku každému koncentrátu na riedenie ????.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.