TENZI Rozprašovač na fľaše s objemom 1 l

Kód: D01
€0,95 / ks €0,79 bez DPH
Skladom (135 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Praktický rozprašovač Tenzi na fľaše s obj. 1 l, 700 ml, 600 ml. Aplikácia roztoku vo forme rosy. Uľahčite si prácu s čistiacimi či dezinfekčnými prostriedkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pravidelné čistenie v domácnosti, v ubytovacích a gastronomických zariadeniach, sociálnych zariadeniach, v priemyselných a výrobných prevádzkach ide od ruky, ak sa doň pustíte so správnym pracovným nasadením a správnymi čistiacimi prípravkami. To isté platí aj pre detailing a prodetailing vozidiel. Mnoho kvalitných čistiacich prípravkov, ochranných povlakov či leštidiel sa aplikuje pomocou rozprašovača. Ak máte prípravok balený vo fľaši s klasickým uzáverom, odporúčame mať po ruke rozprašovač, ktorý viete na fľašu namontovať.

Ponúkame praktický rozprašovač Tenzi, ktorý je určený na fľaše s objemom 1 l, ale zapasuje aj na 600 ml a 700 ml Tenzi fľaše. Takýto šikovný rozprašovač sa vám zíde aj na fľaše a liekovky s dezinfekciou či na výhodné balenia s tekutým mydlom. Možností využitia je niekoľko. Funguje na princípe stlačenia. Jedno stlačenie = 0,7 ml prípravku. Roztok je potom aplikovaný vo forme rosy. Ideálne, ak potrebujete dostať prípravok na ťažko dostupné miesta.

Technické parametre:
Určenie: ako rozprašovač na Tenzi fľaše
Vhodný na fľaše s objemom: 1 l, 700 ml, 600 ml
Aplikácia roztoku: rosa
Dávkovanie na jedno stlačenie: 0,7 ml
Dĺžka trubice: 27 cm
Farba postrekovača: náhodná *
* Rozprašovač môže byť v odlišnej farbe, aká je zobrazená na fotografii

* * Upozorňujeme tiež, že fotografia je iba ilustračná, vzhľad rozprašovača sa môže líšiť v závislosti od momentálne dostupného modelu a farby.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 24.8.2022
Na bežnú chémiu postačuje, s agresívnou ako gum extra to veľa nevydržalo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.