IK MULTI 1.5 Professional Sprayer - profesionálny ručný tlakový postrekovač

Kód: 5.73842
€25,90 / ks €21,58 bez DPH €25,90 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1000 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač IK MULTI 1.5 ponúka profesionálne riešenie postreku na dosiahnutie optimálnych výsledkov v celom rade odvetví, ako je stavebníctvo, čistenie a dezinfekcia, boj proti vírusom, škodcom a epidémiám, automobilový priemysel, priemysel a klimatizácia (HVAC).

IK MULTI 1.5 je navrhnutý pre maximálnu pevnosť a všestrannosť s najagresívnejšími chemikáliami (kompletný prehľad chemickej odolnosti nájdete nižšie). Tento postrekovač je obzvlášť odolný voči kyselinám. IK Srayers sú popravu označované ako najatraktívnejšie na trhu.

Vyskúšajte IK Sprayers aj Vy!

Postrekovač IK MULTI 1.5 ponúka robustný a odolný dizajn. Navrhnutý pre najnáročnejšie aplikácie v rôznych profesionálnych odvetviach. Tesnenia a materiály IK Multi 1.5 sú obzvlášť odolné voči väčšine kyselín, rozpúšťadiel a dezinfekčných prostriedkov. Má široké plniace hrdlo, ergonomický dizajn, bezpečnostný ventil nastavený na 2.5 bar (odtlakovateľný), dve rozprašovacie trysky (nastaviteľný kužeľ a ventilátor). Jeho priesvitná nádrž umožňuje kontrolovať hladinu kvapaliny vo vnútri.

IK MULTI 1.5 má príslušenstvo pre aplikácie v ťažko prístupných oblastiach. Jeho jednoduchá ručná montáž a demontáž umožňuje kompletnú údržbu bez použitia náradia.

Profesionálny postrekovač zaručený dlhoročnými skúsenosťami v obore.

Technické parametre:                        
Druh produktu: tlakový rozprašovač/postrekovač
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: odolný tvrdý plast
Použitie: na umývanie a ošetrenie auta, použitie v domácnosti, garáži aj záhrade, napeňovanie
Vlastnosti: tesnenia a materiály odolné voči väčšine kyselín a rozpúšťadie, veľký plniaci otvor, poistný ventil, nastaviteľá kónická tryska, tlak: 2,5 bar
 

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky

IK MULTI 1.5

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AN Avatar autora | 20.4.2023
Je super a spoľahlivý.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Goizper Group

GoizperGroup_Marca_V4Brand_ IK Sprayers

Spoločnosť IK Sprayers predstavuje dynamickú zložku Goizper Group v oddelení Spraying, ktorá sa špecializuje na dodávanie riešení pre rôzne priemyselné odvetvia. Spoločnosť, od svojho vzniku, zaviazala k vývoju bezpečných, vysoko kvalitných a novátorských produktov určených pre profesionálne použitie v oblastiach ako sú stavebníctvo, sanitačné služby, priemyselná údržba, automobilový sektor a detailná úprava vozidiel, ako aj v boji proti vírusom a epidémiám, verejnom zdravotníctve, manažmente škodcov a v potravinárskom priemysle.

"Sme hrdí na to, že sme výrobcami postrekovačov s bohatým dedičstvom a odbornými znalosťami, ktoré sa rozvíjajú už viac ako šesť dekád. Naša excelentnosť je zaručená neustálym dodržiavaním štandardov ISO 9001, čo potvrdzujú pravidelné externé audity."

Pod značkou IK sa skrýva dynamický kolektív odborníkov z rôznych kútov sveta, spojených spoločným cieľom: inovovať a zdokonaľovať technológie striekania tak, aby sme maximalizovali efektivitu a bezpečnosť v práci našich klientov. Naša misia je zjednodušiť každodenné pracovné procesy v oblastiach, kde sú spoľahlivosť, odolnosť a vysoký výkon nástrojov nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

IK sa orientuje na zákazníka, jeho úspech a neustály pokrok. Inovačný duch a osobný rast sú pre nás kľúčové hodnoty. Naša designová filozofia je hlboko zakorenená v pochopení a napĺňaní potrieb užívateľov a identifikácii príležitostí na trhu, čo nás motivuje k tvorbe produktov, ktoré nielenže riešia konkrétne problémy, ale tiež zvyšujú komfort práce a umožňujú nám neustále sa zlepšovať. Výroba našich výrobkov je zameraná na kvalitu a trvácnosť, vďaka čomu môžu naši zákazníci očakávať spoľahlivé nástroje profesionálnej triedy.

Strategicky sa sústredíme na vývoj inovatívnych striekacích systémov, ktoré prinášajú výraznú pridanú hodnotu a zároveň nám umožňujú udržiavať tesný kontakt s našimi zákazníkmi. Týmto spôsobom posilňujeme našu pozíciu na medzinárodnom trhu a zabezpečujeme si vedúce postavenie v oblasti striekacích technológií.