TENZI Powder PF Jasmine – bezfosfátový prášok pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu

Kód: A-220/25
€147 / ks €122,50 bez DPH €5,88 / 1 kg
Na centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Možnosti doručenia

Bezfosfátový umývací prostriedok Tenzi Powder PF Jasmine je šetrný  k povrchu auta  aj k životnému prostrediu. Mikroprášok do bezdotykových autoumyvárni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na umytie v samoobslužnej autoumyvárni má každý svoj overený postup. Niekto si zaplatí celý umývací cyklus, iný si vystačí s niektorými programami, ktoré si navolí na obslužnom paneli. Aj v bezdotykovej autoumyvárni číhajú rôzne nástrahy, napríklad v podobe nekvalitných prípravkov. Preto každému prevádzkovateľovi umyvárne auta odporúčame inovatívny mikroprášok Tenzi Powder PF Jasmine.

Ekonomický a celkom bezpečný prášok na bezdotykové umývanie áut je ideálny na čistenie osobných vozidiel, nákladných áut, tiež poľnohospodárskych strojov a zariadení. Univerzálny umývací prostriedok si poradí s nečistotami rôzneho druhu. Výhodou je, že sa rýchlo rozpúšťa a pri kontakte s autolakom nezanecháva škrabance ani škvrny. Uvoľňuje špinu a uľahčuje umývanie. Pripraví vozidlo na ďalšie čistenie a ochranné vrstvy, znižuje spotrebu ďalších čistiacich a ochranných prostriedkov, je dobrou alternatívou k iným komerčným prípravkom. Tenzi Powder PF Jasmine je navyše bez fosfátov, je celkom biologicky odbúrateľný, a preto šetrný aj k životnému prostrediu. Obsahuje tiež komplexné zlúčeniny, ktoré vodu zmäkčia, vaše auto ostáva pekne čisté bez stôp od vodného kameňa. Mikroprášok dobre funguje aj s 30°C vodou. Navyše má príjemnú jazmínovú vôňu.

 Ako použiť Tenzi Powder PF Jasmine:

  1. Prípravok dodávame v 25 kg balení.
  2. Nasypte prášok do dávkovača.
  3. Naprogramujte spotrebu na 1 minútu.
  4. Aplikujte prášok pomocou vysokého tlaku vody prostredníctvom trysky na karosériu auta zo vzdialenosti 30 cm.
  5. Pokračujte oplachovacím programom a nanesenú čistiacu zmes dôkladne zmyte z povrchu.
  6. Použitie demineralizovanej vody výrazne zlepšuje výsledný efekt.
  7. Objemová hmotnosť produktu je: 0,99 g/cm3 .
  8. Účinnosť: 12-18 g/min.

V ponuke máme aj bezfosfátový mikroprášok s neutrálnou vôňou Tenzi Powder PF.

Technické parametre:

Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni s mirkopráškovou technológiou
Množstvo v balení: 1 ks
Objem:
25 kg
Konzistencia: prášok
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: 
karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: odstraňuje prevádzkové nečistoty, špinu, prach, šetrný k povrchu, nízka spotreba prášku, vysoká účinnosť, bez fosfátov, bezpečný pre životné prostredie, s vôňou jazmínu

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Prášky na bezdotykové umývanie
Množstvo na palete: 30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.