TENZI Liquid Powder 1 Jasmine – koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom, vôňa jazmínu

Kód: A-222/25
€149 / ks €124,17 bez DPH €5,96 / 1 l
Na centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezkontaktná autoumyváreň je perfektná v tom, že pri bezchybnej prevádzke funguje 365 dní v roku. Vodiči si tak zvykli na tento rýchly a bezpečný spôsob umývania auta, že aj keď sa v jednom meste nachádza 5 či 6 prevádzok, ani jedna nemá núdzu o zákazníkov. Každý z nich očakáva kvalitné služby a perfektný výsledok, preto ako prevádzkovateľ autoumyvárne by ste si mali dať záležať na výbere čistiaceho prostriedku.

Tenzi, prvotriedny výrobca autokozmetiky, nezabudol ani na prípravky do bezkontaktných tlakových autoumyvárni. Namiešal a otestoval koncentrát Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine, ktorý predstavuje to najlepšie pre správnu bezdotykovú údržbu vozidiel. Tento zásaditý tekutý koncentrát si hravo poradí s prevádzkovými a cestnými nečistotami. Obsahuje povrchovo aktívne látky a komplexné zložky, ktoré zmäkčujú vodu, a tým uľahčujú umývanie. V receptúre má svoje zastúpenie aj hydroxid sodný, ktorý dobre reaguje s organickými nečistotami, preto pri umývaní auta prípravkom Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine ľahko z karosérie spláchnete aj hmyz, vtáčí trus a pod. Koncentrát je plne biologicky odbúrateľný, preto je vhodný aj do oblastí so zvýšenými požiadavkami na prevádzku podnikov využívajúcich chemikálie. Jeho inovatívne zloženie je bezpečné pre všetky umývané povrchy. Tekutý prášok sa odporúča pre všetky typy autoumyvárni s automatickým systémom dávkovania tekutín. Na zaktivizovanie účinných látok nie je potrebná horúca voda, tento koncentrát dobre funguje aj s 30 ⁰C vodou. Vyniká tiež príjemnou jazmínovou vôňou.

 

Ako použiť Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine:
  1. Prípravok dodávame v 25 l balení.
  2. Nalejte koncentrát do dávkovača.
  3. Na dávkovači nastavte koncentráciu na 0,2 % (1:500).
  4. V procese predumytia odporúčame používať zmäkčenú, tzv. demineralizovanú vodu.
  5. Aplikujte roztok pomocou vysokého tlaku vody prostredníctvom trysky na karosériu auta zo vzdialenosti 30 cm.
  6. Pokračujte oplachovacím programom a nanesenú čistiacu zmes dôkladne zmyte z povrchu.

V ponuke máme aj nearomatizovaný tekutý prášok TENZI Liquid Powder 1.

Skvelý výsledok dosiahnete tiež štandardným tekutým práškom TENZI Liquid Powder 2.

Technické parametre:

Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 25 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: odstraňuje prevádzkové a organické nečistoty, šetrný k povrchu, vysoká účinnosť, biologicky odbúrateľný, funguje aj so studenou vodou, vôňa jazmínu

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Tekuté prášky
? Konzistencia: Koncentrát
Množstvo na palete: 24
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.