TENZI Rollex T-Wax Jasmine – Hydrovosk na karosériu auta

Kód: A-213/002 A-213 Zvoľte variant
€19,90 / ks €134 / ks od €19,90 / ks €16,58 bez DPH €111,67 bez DPH od €16,58 bez DPH €9,95 / 1 l €5,36 / 1 l
Skladom (2 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 2.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Majitelia autoumyvárni, zbystrite pozornosť! Určite aj vy cítite nápor motoristov, ktorí uprednostňujú umývanie áut v priestore na to určenom. Či už vlastníte bezkontaktnú alebo kefovú autoumyváreň, určite hľadáte spôsob, ako vyniknúť medzi konkurenčnými umyvárňami. Jedno riešenie máme. V kroku voskovania použite profesionálny tekutý vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine, majitelia áut sa k vám budú radi vracať.

Prečo je tomu tak? Hydrovosk Tenzi Rollex G-Wax Jasmine je vysoko koncentrovaný polymérový vosk na údržbu a leštenie karosérie auta. Je vhodný pre pravidelnú starostlivosť o autá a tiež ako základná vrstva pre ďalšie ochranné detailingové vrstvy. Penetruje do hĺbky, regeneruje lak a vracia farbám ich pôvodnú sýtosť. Dokonale chráni lak pred nepriaznivými vplyvmi počasia, pred teplotou a vlhkosťou, do značnej miery znižuje vplyv UV žiarenia. Tekutý vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine má hydrofóbne vlastnosti, vďaka ktorým lak získava vysokú odolnosť voči vode. Vidieť to už na prvý pohľad: po aplikovaní tekutého vosku sa voda mení na perličky a oveľa rýchlejšie a jednoduchšie steká z povrchu auta. A to aj bez dodatočného fúkania vzduchom. Špeciálna receptúra udržiava na autolaku dlhodobú ochrannú vrstvu, ktorá zároveň eliminuje usádzaniu čerstvých nečistôt. Tento vysoko účinný tekutý vosk vyniká tiež príjemnou vôňou jazmínu. Odporúča sa pre všetky typy autoumyvární s automatickým dávkovacím systémom.

Ako použiť Tenzi Rollex T-Wax Jasmine:

  1. Prípravok dodávame v 25 l balení.
  2. Nastavte na dávkovači koncentráciu 0,2% až 0,4%,  1:500
  3. Naneste roztok na celú plochu vozidla.
  4. Opláchnite demineralizovanou vodou pod vysokým tlakom.
  5. Nechajte vyschnúť.

Technické parametre:

Druh prípravku: tekutý vosk
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 25 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: v autoumyvárňach
Použitie: karoséria osobných aj nákladných vozidiel, dodávok a pod.
Vlastnosti: dodáva karosérii ochrannú vrstvu, oživuje lesk a farbu, chráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, hydrofóbny, polymér, vôňa jazmínu

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Hydrovosk
Záruka: 3 roky
? Konzistencia: Koncentrát
Množstvo na palete: 24
Penivosť: Nepenivý
? Stupnica pH: 5 - slabo kyslé
? Vôňa: Jazmín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.