TENZI Opti Foam White 1% Jasmin – aktívna pena pre osobné a nákladné vozidlá

Kód: A-240/27
Novinka
Značka: TENZI
€89,90 / ks €74,92 bez DPH €3,60 / 1 l
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Pena TENZI Opti Foam White 1% Jasmin je účinný a nákladovo úsporný prípravok do bezdotykových autoumyvárni. Pre osobné a nákladné vozidlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dážď, štrk, blato, sneh, ale aj obyčajný prach a peľ sú niekedy ako kabát na našich autách. Často stačí krátka cesta, aby sa pôvodná farba auta ukryla pod nánosom špiny. Čo potom nákladné vozidlá, dodávky a autobusy? Denne zdolajú niekoľko stoviek kilometrov. Najjednoduchším spôsobom, ako umyť auto, je bezdotyková autoumyváreň.

Keď už vodič vojde s autom do autoumyvárne, určite prvé, čo ho bude zaujímať, je to, či sa na umývanie používajú kvalitné a neagresívne prostriedky. Ak prevádzkujete bezdotykovú autoumyváreň, neriskujte s lacnými prípravkami, ktoré môžu narobiť viac škody ako osohu. Stavte na bezkonkurenčnú aktívnu penu od výrobcu Tenzi, ktorý si zakladá na kvalite svojich prípravkov.

Aktívna pena TENZI Opti Foam White 1% Jasmin je vytvorená špeciálne pre osobné a nákladné vozidlá, dodávky, autobusy aj traktory. Vďaka svojmu zloženiu dokáže odstrániť aj náročné a odolné nečistoty. Profesionálna biela aktívna pena zatočí aj s mastnotou a prinavráti karosérii pekný čistý vzhľad a lesk.

Prečo práve Tenzi Opti Foam White 1% Jasmin? Ide o vysoko efektívny a nákladovo úsporný koncentrát, ktorý na trhu nemá konkurenciu. Stačí ho málo a predsa dokáže podať vynikajúce výsledky. Je to vynikajúci prostriedok pre každého, kto chce zlepšiť meno svojej bezdotykovej autoumyvárne, získať zákazníkov a stať sa jednotkou v širokom okolí.

Ako použiť prípravok Tenzi Opti Foam White 1% Jasmin:
1. Dodávame v 25 l balení.
2. Koncentráciu dávkovania nastavte na 1% (1:100).
3. Naneste penu po celom povrchu vozidla.
4. Nechajte pôsobiť približne 1-2 minúty.
5. Na uvoľnenie nečistôt použite oplachovací program v rámci umývacieho cyklu. Odporúčame umývať studenou vodou.


Technické parametre:
Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 25 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: odstraňuje prevádzkové nečistoty, špinu, prach, šetrný k povrchu, odmasťuje, vysoká účinnosť, nákladovo úsporné, 1 % koncentrát, príjemná vôňa jazmínu

Oficiálny obchod Tenzi - originálny produkt

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Aktívna pena
? Konzistencia: Koncentrát
Množstvo na palete: 24
? Stupnica pH: 13 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.