TENZI Pink Foam TF Jasmine – aktívna ružová pena pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu

Kód: A-219/26
Novinka
Značka: TENZI
€133,90 / ks €111,58 bez DPH €5,36 / 1 l
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Účinná aktívna ružová pena Tenzi Pink Foam TF Jasmine odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom. S vôňou jazmínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaparkovať, hodiť mincu, vziať do rúk trysku a pokryť auto aktívnou penou. Toto by mohla byť odpoveď na otázku, ako funguje samoobslužná autoumyváreň. Aktívna pena je fenomén na poli bezkontaktného umývania áut. Samotné čaro aktívnej peny spočíva práve v jednoduchosti použitia a v rýchlosti aplikácie. Aktívna ružová pena Tenzi Pink Foam TF Jasmine je vhodný na bežné domáce čistenie osobných áut až po profesionálne umývanie áut v autoumyvárňach, priemyselné umývanie kamiónov, prívesov, poľnohospodárskej techniky alebo cisterien. 

Zásaditý koncentrát vo forme peny odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Povrch auta odmastí, rozpustí agresívne špinu a zbaví karosériu hmyzu a tých najväčších nečistôt. Je šetrný ku všetkým povrchom. Vyčistíte ním karosériu, sklá, zrkadlá, svetlomety, kolesá aj podvozok. Pokojne ju použite aj na luxusné a drahé prvky na automobile, nestratia nič zo svojej krásy. Prípravok obsahuje zložky zmäkčujúce vodu. Ponúka bleskovú hydratáciu povrchu, nezanecháva škrabance ani šmuhy. Alkalická aktívna pena Tenzi Pink Foam TF Jasmine  je vhodná aj ako príprava pred voskovaním alebo nanesením inej ochrany laku. Prípravok sa odporúča pre všetky typy autoumyvárni s automatickým dávkovacím systémom. Pri používaní peny sa uvoľňuje príjemná vôňa jazmínu.

 Ako použiť Tenzi Pink Foam TF Jasmine:

  1. Prípravok dodávame v 25 l balení.
  2. Nalejte koncentrát do dávkovača.
  3. Na dávkovači nastavte koncentráciu na 0,2 – 0,5 % (1:500-1:200).
  4. V procese predumytia odporúčame používať zmäkčenú, tzv. demineralizovanú vodu.
  5. Aplikujte roztok pomocou vysokého tlaku vody prostredníctvom trysky na karosériu auta zo vzdialenosti 30 cm.
  6. Pokračujte oplachovacím programom a nanesenú čistiacu zmes dôkladne zmyte z povrchu.
  7. Použitie teplej vody zlepšuje kvalitu čistenia. 
  8. Prípravok je možné použiť ako prvotný nástrek, tak aj na hlavné umývanie, záleží od typu umývania auta a umývacieho programu.

Aktívna pena je najlepšia pre rýchle a dôkladné umývanie vozidiel. Nazrite do celej našej ponuky Tenzi aktívnych pien z rady Tenzi Car Wash Pro.

Technické parametre:

Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 
25 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: 
karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: odstraňuje prevádzkové nečistoty, špinu, prach, šetrný k povrchu, vysoká účinnosť, bez fosfátov, s vôňou jazmínu

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Aktívna pena
? Konzistencia: Koncentrát
Množstvo na palete: 24
? Stupnica pH: 10
? UFI kód: AKC3-E0K5-R004-HP4Q
? Vôňa: Jazmín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.