TENZI Powder 21 JASMINE – prášok pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu

Kód: A-210/25
€149,90 / ks €124,92 bez DPH €6 / 1 kg
Na centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
2.5.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Powder 21 JASMINE je vysoko účinný prášok do bezdotykových autoumyvárni s jedinečnou receptúrou. Umývanie sprevádza príjemná jazmínová vôňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo hovoria na autoumyvárne vodiči? Sú jednoducho na nezaplatenie, bezpečné, rýchle a neškodné. Stačí zopár minút, aby sme vozidlo zbavili nečistôt a nánosu špiny, vyleštili ho, navoskovali, a vrátili mu jeho pôvodný vzhľad. Veľmi obľúbené sú bezdotykové autoumyvárne. Mnohí vodiči dávajú prednosť autoumyvárňam, ktoré využívajú mikropráškovú technológiu. Ak prevádzkujete takúto umyváreň vozidiel, máme pre vás unikátny prípravok TENZI Powder 21 JASMINE.

Prášok je primárne určený do bezkontaktných autoumyvárni s presnými dávkovačmi mikroprášku. Vhodný a bezpečný je na umývanie osobných automobilov, ale aj dodávok a nákladných vozidiel. Mikroprášok na údržbu auta je dostatočne účinný, aby odstránil nečistoty z povrchu vozidla, zároveň je šetrnejší ako mnohé iné chemické prípravky. Unikátna receptúra obsahuje komplexné zlúčeniny, ktoré zmäkčujú vodu, uľahčujú a urýchľujú zvlhčenie povrchu, čo má za následok rýchle uvoľnenie nečistôt. Aktívne častice odstraňujú prevádzkové nečistoty, prach a špinu, ale aj hmyz, trus a pod. Karoséria ostáva čistá, bez škrabancov či zmeny farby. Prášok sa aplikuje v rámci tlakového čistenia auta. Pracuje so zmäkčenou vodou s teplotou nad 30°C. Vďaka svojej unikátnej štruktúre je veľmi účinný, overená je tiež nižšia spotreba prášku na jeden cyklus. Pri práci s práškom Tenzi Powder 21 sa uvoľňuje príjemná vôňa jazmínu.

 Ako použiť Tenzi Powder 21 JASMINE:
  1. Prípravok dodávame v 25 kg balení.
  2. Nasypte prášok do dávkovača.
  3. Naprogramujte spotrebu na 1 minútu.
  4. Aplikujte prášok pomocou vysokého tlaku vody prostredníctvom trysky na karosériu auta zo vzdialenosti 30 cm.
  5. Pokračujte oplachovacím programom a nanesenú čistiacu zmes dôkladne zmyte z povrchu.
  6. Použitie demineralizovanej vody výrazne zlepšuje výsledný efekt.
  7. Objemová hmotnosť produktu je: 0,920 g/cm3 .
  8. Účinnosť: 12-18 g/min.
Technické parametre:
Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni s mirkopráškovou technológiou
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 25 kg
Konzistencia: prášok
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: odstraňuje prevádzkové nečistoty, špinu, prach, šetrný k povrchu, nízka spotreba prášku, vysoká účinnosť, vôňa jazmínu

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Prášky na bezdotykové umývanie
Množstvo na palete: 30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.