TENZI MEGA - PRE SOAK – účinný prípravok na predumytie auta

Kód: A-214/25
€99,90 / ks €83,25 bez DPH €4 / 1 l
Na centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia

Pripravte auto na hĺbkové umývanie a ošetrenie povrchov tzv. predumytím auta v autoumyvárni s vysoko koncentrovaným prípravkom Tenzi Mega – Pre Soak.

Detailné informácie

Podrobný popis

Autoumyváreň je jedinečný spôsob, ako umyť auto bez nákladov na kúpu rôznych drahých čistiacich prípravkov a čistiacich pomôcok. Aj keď starostlivosti o auto venujeme celé popoludnie, sotva ho umyjeme tak, ako mám to umožňuje bezdotyková autoumyváreň. Celý umývací proces by mal začať predumytím. Každému prevádzkovateľovi bezkontaktnej umyvárne preto odporúčame prípravok na predumytie auta Tenzi Mega – Pre Soak.

Účinný prednástrek Tenzi Mega – Pre Soak je vo forme vysoko koncentrovaného prípravku. V spojení s vodou sa z neho stáva efektívny čistiaci roztok, ktorý si poradí s akýmkoľvek znečistením. Prednástrek, alebo predumytie, je dôležité z hľadiska odstránenia najväčších nečistôt. Blato, prach, štrk, posypová soľ, špinavý topiaci sa sneh, peľ, sadze, hmyz a pod. Medzi jednotlivými umývaniami sa na karosérii usadí špina rôzneho druhu, ktorá sa naoko javí neškodne, no kyslé zložky v nej zasahujú do laku aj farby karosérie. Prípravok na predumytie auta Tenzi Mega – Pre Soak sa odporúča sa pre všetky typy autoumyvárni s automatickým dávkovacím systémom. Tento alkalický prednástrek obsahuje účinné zložky (neiónové a aniónové povrchovo aktívne látky, amfotérne povrchovo aktívne látky) a kyselinu etyléndiamíntetraoctová EDTA, ktorá zmäkčuje vodu, vytvára účinnú penu a uľahčuje uvoľňovanie nečistôt. Prípravok je bezpečný pre luxusné a jemné prvky karosérie. Po opláchnutí vodou ostáva auto pripravené na detailné umývanie a ďalšie ošetrenie povrchov.

Ako použiť Tenzi Mega – Pre Soak:
  1. Prípravok dodávame v 25 l balení.
  2. Nalejte koncentrát do dávkovača.
  3. Na dávkovači nastavte koncentráciu na 0,2 % (1:900).
  4. V procese predumytia odporúčame používať zmäkčenú, tzv. demineralizovanú vodu.
  5. Aplikujte roztok pomocou vysokého tlaku vody prostredníctvom trysky na karosériu auta zo vzdialenosti 30 cm.
  6. Pokračujte oplachovacím programom a nanesenú čistiacu zmes dôkladne zmyte z povrchu.

Ešte lepší výsledok dosiahnete používaním prednástreku Tenzi Mega – Pre Soak Plus s intenzívnym účinkom.

Technické parametre:
Druh prípravku: do bezdotykových autoumyvárni s automatickým dávkovaním
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 25 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou dávkovača
Použitie: karoséria osobných áut, dodávok, nákladných vozidiel a pod.
Vlastnosti: predumytie, odstraňuje najväčšie prevádzkové nečistoty, špinu, prach, vysoká účinnosť, bezpečný aj pre luxusné a jemné prvky karosérie, pripraví auto na detailné umývanie a ošetrenie povrchov

Dodatočné parametre

Kategória: PRO Predumytie auta
? Konzistencia: Koncentrát
Množstvo na palete: 24
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.