Den Braven - MAMUT GLUE High Tack 290 ml

Kód: 1322
Akcia Tip
Značka: Den Braven
€8,90 –25 %
Den Braven - MAMUT GLUE High Tack 290 ml
€8,90 –25 % €6,60 / ks €5,50 bez DPH €22,76 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Inovatívne jednozložkové lepidlo poskytuje mimoriadnu okamžitú fixačnú schopnosť a impozantnú počiatočnú príľnavosť dosahujúcu hodnotu až 500 kg/m².

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné jednozložkové lepidlo, na báze MS polyméru s okamžitou fixáciou a mimoriadne vysokou počiatočnou priľnavosťou až 500 kg/m2 .
Špeciálne vyvinuté na lepenie bez nutnosti fixovania spojov – drží okamžite. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvára vysoko pevný, elastický spoj.

Vlastnosti:
• Okamžitá priľnavosť až 500 kg / m2
• Vysoká konečná pevnosť 22 kg / cm2 (220 000 kg / m2 )
• Vysokomodulový
• Rýchlo vytvrdzujúce, bez zápachu
• Vysoká priľnavosť k podkladu – i na matné vlhké podklady
• Trvalo pružné, odolné voči vlhku a vode (vodotesný spoj), poveternostným vplyvom
• Bez obsahu izokyanátov, rozpúšťadiell, ftalátov a silikónu
• Po vytvrdnutí zatierateľný vhodnými disperznými farbami (okrem alkydových živíc)
• Lepené predmety nie je potrebné fixovať. Spoje „držia“ bez použitia svoriek a podoprenia

Použitie:
Lepenie konštrukčných vodotesných spojov v stavebnom a strojárskom priemysle.
Lepenie v interiéroch i exteriéroch budov. Lepenie konštrukčných dielov automobilov, autobusov, karavanov, osobných vagónov.
Lepenie dielov karosérií – kov na kov (pohlcuje vibrácie).
Lepenie antikoróznej ocele, hliníka, medi, olova, skla,, PS, PUR, PVC a niektorých druhov plastov, betónu, keramických dlaždíc, smaltu, zrkadiel, dreva, tehál, sadrokartónu a pod.
Lepenie schodníc, parapetov, podlahových líšt, obkladových prvkov a pod.

Podklad:
Musí byť čistý, pevný, bez voľných častíc prachu, mastnôt a oleje.

Obmedzenie:
Okrem iného nie je vhodné pre použití na PE, PP, PC, PMMA, mäkké plasty, teflón, asfalt a živičné podklady. Nie je vhodné na trvalé
zaťaženie vodou a pri kontakte s chlórom.

Špecifikácia:

Zlepšené dimerné lepidlo so zníženým sklzom – D2T podľa EN 12004:2007 + A1:2012
Vyhovuje zaťaženiu podľa STN 73 0035 čl. 234 – Po preukázateľnej skúške (trikrát opakované zaťaženie) nedošlo k porušeniu výplne
balkónového zábradlia, k poškodeniu jeho uchytenia v ráme, strate použiteľnosti.

Pokyny:

Podklad musí byť čistý, pevný, bez voľných častíc prachu, bez mastnoty a oleja.
Nasaďte aplikačnú špičku a lepidlo nanášajte aplikačnou pištoľou na jednu stranu lepeného spoja. Aplikujte primerané množstvo vzhľadom
k hmotnosti a veľkosti lepeného predmetu. Lepené plochy k sebe priložte a silne pritlačte s miernym posunutím do 10 min.
Pozn.: Pri aplikácii so špeciálnou špičkou, ktorá je štandardne dodávaná s výrobkom, je možné z jedného balenia vytlačiť približne 4 bm.

Upozornenie:

Pred vytvrdnutím (2-3 mm / 24 hodín pri 23 °C) nezaťažujte lepený spoj vonkajšími silami.

Čistenie:

Materiál: ihneď technickým benzínom / Extra silné čistiace a vlhčené utierky
Ruky: voda a mydlo, reparační krém na ruky / Extra silné čistiace a vlhčené utierky

Bezpečnosť:
Viď «Kartu bezpečnostných údajov 04.40».

Skladovateľnosť:

Skladovať na suchom mieste. V neotvorených obaloch pri teplotách od +5 °C do +25 °C. Doba skladovateľnosti je 18 mesiacov od dátumu
výroby.

Upozornenie:
Na tento akciový tovar nieje možné si uplatniť akýkoľvek zľavový kupón ani vernostnú zľavu, okrem objemovej zľavy určenej pre registrovaných zákazníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Lepidlá a tmely
? Množstvo v kartóne: 12 ks

Den Braven - MAMUT GLUE High Tack

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
C Avatar autora | 23.6.2023
Rýchle dodanie, všetko OK.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Den Braven

stiahnuť

Spoločnosť Den Braven je česká firma, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Moderné technológie tu umožňujú vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na množstvo pri zachovaní vysokej kvality a krátkych dodacích termínov.

Na trh sa nám darí dodávať špičkové riešenia pochádzajúce práve z nášho výrobného závodu v Českej republike. Od vývoja cez výrobu až po logistiku si dávame záležať na prvotriednom servise.

Testovacie a vývojové centrum
Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Starostlivo preverujeme novo vyvinuté produkty Den Braven aj upravené verzie existujúcich výrobkov a taktiež vykonávame porovnávacie testy. Špičková kvalita je pre nás samozrejmosťou.

Neustále zdokonaľujeme vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu. Dôsledne dodržiavame všetky technické, ekologické a hygienické normy platné pre Európsku úniu. Nechceme vyrábať a predávať iba jednotlivé produkty. Združujeme ich teda do logických celkov, ktoré tvoria ucelený systém, prepracovávame ich vzájomné väzby a navrhujeme tzv. „múdre riešenia“, ktoré znižujú náklady na prácu, aplikačný čas alebo manipuláciu.

Automatizovaná výroba

Den Braven je podnik, v ktorom vzniká široká škála výrobkov, ktoré dokazujú, že nezáleží iba na kvalite, ale aj na značke, ktorá je s ňou spojená. Den Braven je rýdzo česká spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky, ktoré sú uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Viac ako 20 rokov sme stáliaci a patríme k popredným svetovým producentom tmelov, polyuretánových montážnych pien, chemických kotiev, cementových lepidiel, fasádnych stierok, hydroizolačných náterov a penetrácií najvyššej kvality a dodávateľom šikovných systémových riešení stavebnej chémie. Zákazníkom ponúkame prístup nielen k širokej škále skladom dostupných produktov, ale aj k progresívnym materiálom, najmodernejším technologickým mechanizmom, rozsiahlemu poradenstvu a prepracovanej logistike.

Logistika a skladovanie
Sme presvedčení o tom, že logistika musí úspešne prepájať ekonomické a ekologické aspekty podnikania. Za možné cesty k dosiahnutiu tohto cieľa považujeme napríklad spájanie tokov tovaru, vytváranie viacúčelových sietí a optimálne využívanie kapacít logistických zariadení. Na prvom mieste je rýchlosť spracovanej objednávky, kontrola tovaru a samozrejme expedícia.

Prioritou je pre nás maximálne zvýšenie efektivity skladovania a tým minimalizácia nákladov, čo prispieva k ďalšiemu rozvoju našej spoločnosti. Objem tovaru, ktorý Den Braven každoročne vyrobí a predá, neustále rastie. Základom je vlastné moderné veľkoobjemové logistické centrum so skladovou kapacitou viac ako 20.000 paletových miest a modernou manipulačnou technikou.