TENZI Gran Still – čistenie ocele od vodného kameňa a hrdze

Kód: SP-04/001
€15,90 / ks €13,25 bez DPH €15,90 / 1 l
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Vysoko účinný prípravok Tenzi Gran Still si hravo poradí s vodným kameňom a hrdzou. Na povrchy a zariadenia z ocele, chrómu, hliníka a jeho zliatin.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravovne jedál, zeleniny, mäsa a rýb si vyžadujú pravidelnú údržbu. To isté platí aj pre kuchyne, cukrársku výrobu či pekárne. Zaschnuté zvyšky jedál, mastné nečistoty, pripáleniny – toto sú časté a jasné znaky toho, že sa priestor využíva spôsobom, na aký je určený. Okrem toho vidieť aj ďalšie anorganické znečistenia, s ktorými si poradí iba špeciálny čistiaci prípravok. Napríklad Tenzi Gran Still z našej ponuky.

Kyslý čistiaci prostriedok účinne odstraňuje anorganické usadeniny a vodný kameň zo všetkých bežne používaných povrchov z nehrdzavejúcej ocele, chrómu, nikla, hliníka a taktiež z jeho zliatin. Má výborné odmasťovacie a čistiace vlastnosti a všetky nečistoty odstraňuje bez tvorby nežiadúcich škvŕn. Obsahuje inhibítory hrdze, zabraňuje korózii ošetrovaných povrchov. Prostriedok vďaka svojmu zloženiu odstraňuje tiež starú hrdzu a starú zaschnutú špinu. Obnovuje prirodzené farby ošetrovaných povrchov a dodáva im lesk. Znáša tvrdú vodu, v kombinácii s ktorou sa jeho čistiace účinky nijako neznižujú. Neškodný je aj pri čistení povrchov, ktoré sú v priamom kontakte s potravinami, ako napr. nože, stoly, kotly, parníky, vozíky, oceľové umývadlá, dosky, umývačky riadu, vonkajšie povrchy chladiacich boxov a pod. Ideálny aj na čistenie sociálnych zariadení s armatúrou.

Ako použiť Tenzi Gran Still:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Budete potrebovať roztok v pomere 200-500 ml koncentrátu na 10 l vody.
  4. Ideálna teplota vzduchu v miestnosti je 20°C.
  5. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch.
  6. Vyčistite handričkou alebo špongiou, utrite do sucha.
  7. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie ocele, niklu, chrómu a hliníka
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: na čistenie všetkých povrchov z nehrdzavejúcej ocele, chrómu, niklu, kuchyňa, gastronómia, reštaurácie, čistenie a starostlivosť o zariadenia závodov na spracovanie mäsa a rýb, nože, stoly, bojlery, parné hrnce, hliníkové vozíky, sociálne zariadenia s nerezovými armatúrami, oceľové umývadlá, oceľové stoly, dosky, umývačky riadu, vonkajšie povrchy chladiacich boxov a pod.
Vlastnosti: čistí od vodného kameňa a hrdze, zabraňuje tvorbe korózie, odstraňuje zaschnutú špinu a mastnoty, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Koncentrát 1 - kyslé
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 1 - kyslé
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 13.1.2023
Veľmi dobrý prípravok na čistenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.