TENZI Truck Clean® – silná aktívna pena na umývanie nákladných áut, motorov, autoplachiet

Kód: A-07/001 A-07/005 A-07/010 A-07/020 Zvoľte variant
€8,60 / ks €37,90 / ks €67,90 / ks €109 / ks od €8,60 / ks €7,17 bez DPH €31,58 bez DPH €56,58 bez DPH €90,83 bez DPH od €7,17 bez DPH €8,60 / 1 l €7,58 / 1 l €6,79 / 1 l €5,45 / 1 l
Skladom (8 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Silný dvojfázový alkalický čistiaci prostriedok so širokým rozsahom použitia. Odstraňuje nečistoty organického pôvodu, ako je mastnota, olej, blato, cestná špina a sadze. Určený na čistenie extrémne znečistených tvrdých povrchov odolných voči alkáliám v nákladných automobiloch (kabíny nákladných áut, plachty, ťahače, vysokozdvižné vozíky, špeciálne vozidlá atď.). Mimoriadne účinný. Vysoko penivý. Odporúča sa na tlakové umývanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívna pena sa často skloňuje najmä v spojitosti s umývaním osobných vozidiel. Je vysoko účinná, efektívna, šetrí náš čas aj peniaze. Aktívna pena však rovnako dobre funguje aj na čistenie nákladných vozidiel, priemyselných a poľnohospodárskych strojov. Vyskúšajte unikátny prípravok Tenzi Truck Clean a skráťte dobu nevyhnutnej údržby áut a strojov až o tretinu.

Dvojfázový alkalický prípravok tvoria dve rôznofarebné vrstvy s rôznym zložením. Pred použitím je potrebné prípravok pretrepať. Keď sa spoja obe vrstvy, vznikne extra silný čistič, ktorý v kontakte s vodou vytvorí hustú čistiacu penu. Aktívna pena Tenzi Truck Clean skutočne robí zázraky, vyčistí aj dodávky, terénne vozidlá, štvorkolky, výrobné stroje, výrobné linky, ťažkú techniku, traktory, vysokozdvižné vozíky, cisterny, vagóny, čokoľvek, čo je pokryté doslova zažratou špinou. Inovatívne a vylepšené zloženie zatočí so silným znečistením. Prípravok je zásaditý, účinný na boj s mastnotou, olejmi a tukmi, sadzami, prevádzkovým znečistením a nečistotami na báze ropy. Je extra silný, preto určený iba na povrchy, ktoré sú odolné voči alkáliám. Aktívna pena funguje na princípe zmäkčenia častíc nečistoty, ktoré sa následne „odlepia“ od povrchu a vy ich dokážete veľmi jednoducho opláchnuť vodou. Pokryte hustou bielou penou všetky prvky na vozidle a stroji, tzn. aj pneumatiky, disky, podvozok, plachty, sklá, radlice a pod. Koncentrovaný prípravok Tenzi Truck Clean je vhodný na ručné aj tlakové umývanie.

Ako použiť Tenzi Truck Clean:
  1. Pred použitím niekoľkokrát pretrepte, aby sa obe fázy premiešali.
  2. Pripravte si pracovný roztok v správnom pomere koncentrátu a vody.
  3. Pri používaní pomocou vysokotlakového čističa si pripravte roztok: v zimnom období v pomere 1:50 s vodou; v letnom období v pomere 1:100 s vodou.
  4. Penová dýza potrebuje roztok: v zimnom období v pomere 1:3 až 1:5 s vodou; v letnom období v pomere 1:5 až 1:9 s vodou.
  5. Na umývanie motorov je účinný roztok v pomere 1:15 až 1:30 vodou.
  6. Pri ručnom umývaní funguje 0,5% pracovný roztok v pomere 50 ml na 10 l vody.
  7. Dajte pozor, aby pena na povrchu nezaschla.
  8. Opláchnite čistou vodou, najlepšie pod vysokým tlakom.
  9. Aktívnu penu nepoužívajte na teplých a horúcich povrchoch.
Technické parametre:
Druh prípravku: aktívna pena
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: vysokotlakový čistič, ručné umývanie
Použitie: nákladné vozidlá, dodávky, autobusy, karavany, cisterny, poľnohospodárske a stavebné stroje, osobné a terénne vozidlá, karoséria, pneumatiky, disky, plachty a pod.
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty a špinu, mastnotu, olej a tuky, dvojfázový, vysoko účinný
 
Zloženie:
5÷15% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% fosfonáty.
 
Bezpečnostné informácie: 
Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu očí/ochranu tváre.
PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie.
PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Okamžite si vyzlečte všetok kontaminovaný odev. Opláchnite pokožku vodou.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
Skladujte za zamknutými dverami.
Karta bezpečnostných údajov je k dispozícii na požiadanie pre profesionálnych používateľov.
Dátum spotreby za normálnych podmienok skladovania a číslo šarže - vytlačené na obale.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Karosérie - umývanie - nákladné autá
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: MFS2-M0XE-300Q-XND3

TENZI TRUCK CLEAN

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DM Avatar autora | 3.2.2023
Splnil očakávanie, odporúčam!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.