TENZI kefa na čistenie kože a čalúnenia - kefa z prírodných konských vlasov

Kód: D-09-00/18
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Tenzi kefa na čistenie kože a čalúnenia je vyrobená z dreva a pravých konských vlasov. Šetrná k akémukoľvek povrchu, ideálna na čistenie interiéru auta.

Detailné informácie

Podrobný popis

S niektorými znečisteniami si jemná handrička z mikrovlákna veru neporadí. Vtedy odporúčame použiť kvalitnú kefu z prírodných vlasov, napríklad Tenzi kefu na čistenie kože a čalúnenia.

Kefa z konských vlasov je ideálna aj na dosiahnutie vysokého lesku. Je šetrná k povrchu, nezanecháva stopy ani škrabance. Štetiny sú mäkké a husto osadené, vďaka čomu sa dostanú aj do ťažko dostupných miest a záhybov. Drevená, špeciálne profilovaná rukoväť uľahčuje presné čistenie. Nemala by chýbať vo vašej výbave na čistenie auta, čalúnenia, kože, textilných a plastových povrchov.

 

Technické parametre:

Druh produktu: kefa z pravých konských vlasov
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: rukoväť – drevo, štetiny - konské vlasy
Použitie: auto čalúnenie, koža, tkaniny, plastové povrchy
Vlastnosti: šetrná ku všetkým povrchom, husto osadené štetiny, profilovaná rukoväť, perfektné čistiace vlastnosti, dosiahnutie vysokého lesku
 
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 16.7.2022
+ Perfektne sa s ňou cisti
+ Prírodný vlas
- Žiadne

5
Avatar autora | 5.7.2022
Je to perfektne lepšie a účinnejšie ako konkurenčné značky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.