TENZI Traktor Wash – Prípravok na čistenie poľnohospodárskych strojov

Kód: A-36/001 A-236/005 A-236/010 Zvoľte variant
Novinka Tip
Značka: TENZI
€9,90 / ks €39,90 / ks €79,90 / ks od €9,90 / ks €8,25 bez DPH €33,25 bez DPH €66,58 bez DPH od €8,25 bez DPH €9,90 / 1 l €7,98 / 1 l €7,99 / 1 l
Skladom (14 ks) Na centrálnom sklade Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 1.8.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tenzi Traktor Wash je revolučný prípravok na čistenie a údržbu poľnohospodárskych strojov a ťažkej techniky. Aktívna pena šetrná k čistenému povrchu a životnému prostrediu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ťažký deň za vami? Strávili ste celý deň na poli a teraz túžite iba po tom, aby ste si vyložili nohy? Potom to uvidíte: nános blata a špiny na traktore a viete, že máte o program na večer postarané. Ak však použijete revolučný čistiaci prostriedok Tenzi Traktor Wash, údržba traktora a ďalších poľnohospodárskych strojov vám zaberie iba zopár minút.

Tenzi Traktor Wash sa radí medzi vysokoúčinné aktívne peny, ktoré si poradia aj s tým najodolnejším znečistením rastlinného aj živočíšneho pôvodu. Prach, blato, piesok, vtáčí trus, živica, dokonca aj zvyšky z postrekových látok a hnojív. Takto môžete ľahko a rýchlo umyť akýkoľvek poľnohospodársky stroj. Tenzi Traktor Wash je vhodný nielen na traktory, ale aj na kombajn, stroje na zber krmovín, nakladače a rýpadlá, stroje na spracovanie pôdy, aplikátory hnojív, nákladné autá a prívesy a pod.

Tento vysoko zásaditý koncentrát obsahuje komplexotvorné zlúčeniny, ktoré dokonale fungujú so studenou tvrdou vodou. Bezpečne vyčistí všetky povrchy bez poškodenia laku a iných prvkov vozidiel. A keďže vieme, ako veľmi vám záleží na životnom prostredí, musíme spomenúť, že prípravok neobsahuje škodlivé chemikálie.

Možno ho použiť dvomi spôsobmi: ako koncentrovaný roztok na nastriekanie a ako aktívnu penu. Naneste prípravok na kovové časti, údržba sa určite zíde aj pneumatikám a diskom, podvozku, sklám a zrkadlám, plachtám, radliciam a pod.

Ako použiť Tenzi Traktor Wash:
1. Prípravok dodávame v 1 l, 5 l a 10 l balení.
2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
3. Penová dýza – v pomere:
1:1 s vodou – dôkladné čistenie – silné znečistenie
1:9 s vodou – pravidelné čistenie
4. Penový rozprašovač – v pomere:
1:50 s vodou – 2% roztok (200 ml / 10 l vody) – pravidelné čistenie
1:20 s vodou – 5% roztok (500 ml / 10 l vody) – dôkladné čistenie – silné znečistenie
5. Naneste roztok na povrch.
6. V závislosti od stupňa znečistenia počkajte 1 až 2 minúty.
7. Kvalita peny závisí od teploty a vlhkosti vzduchu. Nepoužívajte na vyhrievané povrchy alebo pri silnom slnečnom svetle.
8. Nenechajte prípravok zaschnúť na umytom povrchu.
9. Opláchnite vodou pod tlakom.

Na údržbu a čistenie poľnohospodárskych stojov, motorov a autoplachiet odporúčame aj dvojfázový čistiaci prípravok Tenzi Truck Clean .

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a údržba poľnohospodárskych strojov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l a 10 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: poľnohospodárske stroje a ťažká technika
Vlastnosti: čistí, odmasťuje, nezanecháva šmuhy, citlivý k akémukoľvek povrchu, bezpečný, neobsahuje škodlivé chemikálie, šetrný k životnému prostrediu

Dodatočné parametre

Kategória: Karosérie - umývanie - nákladné autá
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: 94E3-J00A-8001-ETTV

TENZI Traktor Wash – Prípravok na čistenie poľnohospodárskych strojov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.