TENZI Tan Car – super aktívna pena na umývanie osobných a nákladných vozidiel

Kód: A-18/005 A-18/010 Zvoľte variant
€24,90 / ks €46,90 / ks od €24,90 / ks €20,75 bez DPH €39,08 bez DPH od €20,75 bez DPH
Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 27.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Aktívna pena Tenzi Tan Car ukrýva v sebe vylepšenú receptúru, ktorá si poradí s nečistotami na osobných a nákladných vozidlách, aj priemyselných strojoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastníte kamiónovú dopravu? Ste šéfom vozového parku? Ste zodpovední za stav priemyselných a poľnohospodárskych strojov? Ak ste hoci na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, určite potrebujete Tenzi Tan Car. Ide o inovatívnu receptúru čistiaceho prípravku, ktorý je vhodný na umývanie osobných a nákladných vozidiel, úžitkových a priemyselných strojov.

Nezaujatí sa mylne domnievajú, že nákladné vozidlá a autobusy stačí iba spláchnuť vodou z hadice, no tí, ktorí sa v tejto oblasti pohybujú, dobre vedia, že všetky vozidlá bez rozdielu raz za čas potrebujú poriadnu údržbu. Čistič Tenzi Tan Car je vysoko účinný prípravok vo forme aktívnej peny. Aktívna pena vďaka jedinečnej receptúre dokáže umyť z povrchu auta akékoľvek znečistenie. Odstráni cestný prach, atmosférické nečistoty, hmyz aj vtáčí trus a pod. Tenzi Tan Car je alkalický koncentrát, ktorý si poradí aj s ťažkým znečistením. Vhodný aj na vyčistenie povrchu vozidla pred konzerváciou laku alebo aplikáciou vosku. Aktívna pena je určená pre vysokotlakové umývanie, aj ako čistiaci prostriedok do autoumyvární. Obsiahnuté aktívne zložky sa dokážu prispôsobiť teplote vzduchu, preto môžeme tento univerzálny čistič označiť ako celoročný. Dobre funguje v letných aj zimných mesiacoch. Údržba osobných vozidiel, nákladných áut, karavanov, autobusov, priemyselných a poľnohospodárskych strojov nebola doteraz jednoduchšia.

 

Ako použiť Tenzi Tan Car:

  1. Prípravok dodávame v 5 l, 10 l a 20 l balení.
  2. Pripravte si pracovný roztok v správnom pomere koncentrátu a vody.
  3. Pri používaní pomocou vysokotlakového čističa si pripravte roztok: v zimnom období v pomere 1:20 s vodou; v letnom období v pomere 1:50 s vodou.
  4. Penová dýza potrebuje roztok: v zimnom období v pomere 1:1 s vodou; v letnom období v pomere 1:2 s vodou.
  5. Na umývanie motorov je účinný roztok v pomere 1:5 až 1:10 vodou.
  6. Dajte pozor, aby pena na povrchu nezaschla.
  7. Opláchnite čistou vodou, najlepšie pod vysokým tlakom.
  8. Aktívnu penu nepoužívajte na teplých a horúcich povrchoch.

Technické parametre:

Druh prípravku: aktívna pena
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l, 10 l, 20 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: vysokotlakový čistič, autoumyvárne
Použitie: nákladné vozidlá, dodávky, autobusy, karavany, cisterny, poľnohospodárske a stavebné stroje, osobné a terénne vozidlá, karoséria, pneumatiky, disky, plachty a pod.
Vlastnosti: odstraňuje nečistoty a špiny, aktívna pena, vysoko účinný

Dodatočné parametre

Kategória: Karosérie - umývanie - nákladné autá
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: IMUZ-906A-5003-G5XQ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.