TENZI Shampo Neutro – ručné umývanie a leštenie auta

Kód: A-05/001 A-05/005 A-05/010 A-05/020 Zvoľte variant
€4,90 / ks €16,90 / ks €31,90 / ks €59,90 / ks od €4,90 / ks €4,08 bez DPH €14,08 bez DPH €26,58 bez DPH €49,92 bez DPH od €4,08 bez DPH €4,90 / 1 l €3,38 / 1 l €3,19 / 1 l €3 / 1 l
Skladom (13 ks) Skladom (6 ks) Skladom (1 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Na ručné umývanie auta použite autošampón Tenzi Shampo Neutro, ktorý vaše auto súčasne aj vyleští. Šetrný k laku aj k životnému prostrediu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastniť vozidlo je veľmi praktické. Stačí naštartovať a dostanete sa s ním takmer všade. No ako jeho majiteľ máte voči nemu určitú zodpovednosť. Medzi základné povinnosti patrí jeho pravidelné umývanie. Dnešná doba nám ponúka umývanie áut v umyvárňach, ktoré dnes už nájdeme takmer na každom rohu. A predsa je tu skupina, ktorá dáva prednosť ručnému umývaniu. O čistotu vášho auta sa perfektne postará prípravok Tenzi Shampo Neutro.

Koncentrovaný prípravok zelenej farby si poradí s bežnými nečistotami. Vytvára hustú penu, ktorá zbaví vaše auto prachu, cestných nečistôt, hmyzu a pod. Povrchovo aktívne látky obsiahnuté v receptúre zmyjú aj mastné škvrny. Autošampón umýva karosériu šetrne, nezanecháva šmuhy ani škrabance, vďaka čomu je ideálny na umytie nielen karosérie, ale aj skiel, zrkadiel a svetlometov. Oživuje lak, obnovuje lesk a dodáva mu ochrannú vrstvu. Auto prípravok Tenzi Shampo Neutro neobsahuje fosfáty, preto je šetrný aj k životnému prostrediu a vodným tokom. Má mierne zásadité PH (PH 9), ktoré sa v správne pripravenom pracovnom roztoku neutralizuje. Nedráždi pokožku a nevysušuje ju. Na súčasné ručné umývanie a leštenie vozidla si vyberte Tenzi Shampo Neutro.

Ako použiť Tenzi Shampo Neutro:

  1. Prípravok dodávame v 1 l, 5 l, 10 l, 20 l balení a 200 l bareli.
  2. Pred použitím prípravku opláchnite auto čistou vodou, aby ste ho zbavili povrchových nečistôt, ktoré by mohli spôsobiť poškrabanie.
  3. Pripravte si pracovný roztok v pomere 100 ml na 10 l vody.
  4. Počas umývania auta použite špongiu alebo kefu s jemnými štetinami.
  5. Umyte lak, sklá, svetlomety aj zrkadlá.
  6. Opláchnite čistou vodou, najlepšie pod tlakom.
  7. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete demineralizovanú vodu, ktorá na čistenom povrchu nezanecháva škvrny.

Nezabúdajte, že aj stav kolies veľa napovedá o majiteľovi auta. Pre vyčistenie nečistôt z auto diskov použite prípravok Tenzi Detailer Krvavé kolesá.

Technické parametre:

Druh prípravku: ručné umývanie a leštenie auta
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l,  10 l, 20 l, 200 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou špongie alebo kefy
Použitie: osobné a nákladné vozidlá, motocykle, štvorkolky – lak, sklá, svetlomety, zrkadlá
Vlastnosti: odstraňuje špinu a nečistoty, šetrný k laku vozidla, oživuje lak a dodáva mu lesk, PH neutrálny v pracovnom roztoku, šetrný k životnému prostrediu

Dodatočné parametre

Kategória: Karoséria - umývanie - osobné autá
? Konzistencia: Koncentrát
? Množstvo v kartóne: 12 ks
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité

TENZI Shampo Neutro – ručné umývanie a leštenie auta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.