TENZI Utierka na sušenie – mikrovláknová utierka na sušenie karosérie auta

Kód: Z-67
Tip
Značka: TENZI
€13,90 / ks €11,58 bez DPH €13,90 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Každé umytie auta by malo skončiť jeho dôkladným vysušením. Na tento účel slúži sušiaca utierka z jemného mikrovlákna, ktorá je veľmi šetrná k laku auta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľa majiteľov áut robí pri umývaní chybu v tom, že vodu nechávajú prirodzene vyschnúť na vzduchu. Potom sú rozčarovaní, keď na laku ostanú vodné škvrny a zaschnuté vodné kvapky. Auto sa môže javiť ako čisté, no celkom čisté veru nie je. Preto je dôležité, aby ste auto po umytí alebo opláchnutí vodou vysušili špeciálnou utierkou. Takto funguje aj naša sušiaca utierka 69x90 cm.

Sušiaci uterák je mimoriadne jemný a veľmi šetrný k laku. Vyniká vysokou schopnosťou nasať vodu. Je dostatočne veľký, aby ste ním vysušili aj auto väčších rozmerov. Utierka je vyrobená z jemných mikrovlákien. Bezokrajový dizajn je prevenciou pred poškriabaním laku. Pred ďalším použitím stačí mikro uterák preprať ručne alebo v práčke pri najšetrnejšom cykle.

 

Ako používať sušiacu utierku?

Utierku vždy len rozprestrite na karosériu a nechajte ju nasiaknuť vodou. Následne ju preložte na ďalšiu mokrú plochu. Táto metóda prikladania je prácnejšia, no máte istotu, že lak nepoškriabete. Existuje aj druhý spôsob sušenia pomocou utierky. Utierku rozprestriete na mokrý povrch a jemne ju potiahnete smerom k sebe. V každom prípade sa vyhnite krúživým pohybom.

 

Technické parametre:                      

Druh produktu: sušiaca utierka
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: jemné mikrovlákno
Použitie: lak auta
Vlastnosti: jemná a šetrná, vysoké absorpčné vlastnosti, jednoduché použitie, jednoduchá údržba
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 24.8.2022
Pravidelne si vždy kúpim jednu, oplatí sa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.