TENZI Flexipads Aplikátor na pneumatiky – na ručné nanášanie detailerov na pneumatiky a gumené komponenty

Kód: ZX6
Výpredaj
Značka: TENZI
€4,90 / ks €4,08 bez DPH €4,90 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Flexipads aplikátor na pneumatiky vám uľahčí údržbu a ošetrenie pneumatík a ostatných plastových dielov vo vnútri auta aj mimo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čaká vás údržba a ošetrenie pneumatík? Táto nie veľmi obľúbená činnosť si vyžaduje určitú prípravu. Okrem rôznych autoprípravkov sa vám hodí aj kefa s jemnými štetinami, utierka z mikrovlákna, štetec a tiež vhodný aplikátor. Pre detailovanie pneumatík vám ponúkame Flexipads aplikátor na pneumatiky.

Flexipads aplikátor využijete aj na ošetrenie všetkých gumených a plastových prvkov vo vnútri auta aj plastových dielov na karosérii.  Vhodný na nanášanie voskov a ďalších detailerov. Aplikátor je v strede prerezaný, čo uľahčuje manipuláciu s ním. Dobre sa drží v ruke, ľahko sa s ním dostanete všade, kde potrebujete. Určite oceníte aj jednoduchú údržbu, stačí aplikátor umyť pod tečúcou vodou.

Technické parametre:                       

Druh produktu: aplikátor na pneumatiky a plastové prvky
Množstvo v balení:  1 ks
Materiál: pena
Použitie: exteriér a interiér auta
Vlastnosti: jemný a šetrný k povrchom, savý, všestranné využitie, jednoduchá údržba
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.