TENZI Aplikátor na pneumatiky žlto-čierny – aplikátor na nanášanie prostriedkov na povrch pneumatík

Kód: TZ0051
Tip
Značka: TENZI
€1,40 / ks €1,17 bez DPH
Skladom (300 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Dvojfarebný aplikátor na pneumatiky so špeciálnym ergonomickým tvarom pre jednoduché nanášanie prípravkov na pneumatiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aplikátor sem, aplikátor tam. Ste si istí, že jeden aplikátor vám stačí na všetky úkony okolo auta? Nie je to pravda. Dokonca ani neplatí, že si vystačíte s niekoľkými aplikátormi jedného typu. Iný aplikátor funguje na nanášanie vosku, iný na leštenie. Ak váš čaká ošetrenie pneumatík, mali by ste si zaobstarať špeciálny aplikátor na pneumatiky.

V čom sa líši od ostatných? Stačí sa naňho pozrieť. Aplikátor na pneumatiky má špecifický ergonomický tvar. Skladá sa z dvoch častí, ktoré sú odlíšené farebne. Tmavá zaoblená časť je určená na nanášanie prípravku na pneumatiku. Vďaka svojmu tvaru sa kolesu dokonale prispôsobí. Úzka špička vám umožní bezpečne natrieť gumu aj pod diskom bez toho, aby ste zašpinili disk. Žltá časť je tvrdšia, a to preto, aby sa vám aplikátor počas práce dobre držal v ruke. V balení dva žlto-čierne aplikátory na pneumatiky.

Technické parametre:
Druh produktu: penový aplikátor na pneumatiky
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: pena (mäkšia a tvrdšia)
Použitie: na nanášanie prípravkov na pneumatiky
Vlastnosti: rýchla a pohodlná manipulácia, dvojfarebný, mäkká a tvrdá strana
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.