TENZI Aplikátor + mäkká handrička na aplikátor 10x10cm – na presné nanášanie ochranných náterov

Kód: TZ0055A
Tip
Značka: TENZI
€2,90 / sada €2,42 bez DPH €2,90 / 1 ks
Skladom (14 sada)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Šikovný a praktický aplikátor kremenných náterov, vosku, leštidiel, sealantov a ďalších detailerov. Vhodný na ošetrenie exteriéru aj interiéru auta + mäkká aplikačná handrička 10x10 na obalenie aplikátora.

Detailné informácie

Podrobný popis

Autokozmetika pre detailing zahŕňa rôzne kremenné nátery, vosky, odmasťovače, čističe, leštidlá a ďalšie činidlá. Na nanášanie väčšiny z nich je potrebný správny aplikátor, taký, vďaka ktorému nanesiete rovnomernú tenkú vrstvu, a zároveň sa dobre drží v ruke. Ponúkame vám presný dvojdielny aplikátor vo veľkosti 8 cm x 4 cm x 3 cm.

Praktický aplikátor tvorí tenká savá vrstva a penová rukoväť pre pohodlnejšiu manipuláciu. Aplikátor môžete používať samostatne. Stačí naň naniesť autoprípravok.

Technické parametre:                        

Druh produktu: presný aplikátor
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: pena
Použitie: exteriér a interiér auta
Vlastnosti: jemný a šetrný k povrchom, umožňuje nanášať rovnomerné vrstvy prípravku

 

Vyzerá ako obyčajná handrička, no obyčajná určite nie je. Je to špeciálny druh utierky, ktorá je nevyhnutnou pomôckou pri nanášaní tekutých keramických náterov. Táto aplikačná handrička sa nezaobíde bez správneho aplikátora, tak ako sa aplikátor nezaobíde bez nej.

Handrička je extra mäkká a hladká, svojím zložením pripomína semiš. Používa sa na obalenie aplikátora. Suede handrička má jemnú textúru, preto je veľmi šetrná k autolaku. Čistiaci prípravok a nátery neabsorbuje, čo vám umožňuje naniesť rovnomernú tenkú vrstvu prostriedku. Handrička má rozmery 10x10cm.

Technické parametre:
Druh produktu: mäkká handrička na aplikátor
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: jemné mikrovlákno
Použitie: exteriér a interiér auta
Vlastnosti: jemná a šetrná k povrchom, umožňuje nanášať rovnomerné vrstvy prípravku

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.