TENZI Špongia na umývanie 1 ks – kvalitná mäkká špongia na umývanie áut a iných povrchov

Kód: ZX49
€3,90 / ks €3,25 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Základná penová špongia na umývanie a údržbu auta je vysoko absorpčná, odolná a šetrná ku všetkým povrchom. 22cm dlhá špongia v žltej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo pre vás predstavuje víkend? Aj vy máte niekoľko sobotných hodín vyhradených na umývanie a údržbu auta? Základom správneho a rýchleho ošetrenia sú praktické pomôcky, ako napríklad penová špongia,  ktorá by nemala chýbať v nijakej garáži.

Mäkká penová špongia so štruktúrou morskej huby sa vyznačuje vynikajúcou absorpciou vody a čistiacich prostriedkov. Rýchlo vytvorí bohatú penu. Jej rozmery sú 22 cm x 11 cm x 6,5 cm, preto sa výborne drží v ruke. Jedným pohybom umyjete veľkú časť plochy. Najlepší pomocník na umývanie karosérií, skiel, kolies, ale aj interiéru auta. Je vysoko odolná a šetrná k akémukoľvek povrchu, preto je vhodná aj do autoumyvárni

 

Technické parametre:     

Druh produktu: špongia na umývanie áut
Množstvo v balení: 1 ks
Rozmer: 22 cm x 11 cm x 6,5 cm
Materiál: pena
Použitie: exteriér a interiér auta
Vlastnosti: jemná a šetrná k povrchom, savá, všestranné využitie, jednoduchá údržba, vhodná aj do autoumyvárni
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.