iK Multi PRO 2.0 - všestranný postrekovač

Kód: 1443
€32,20 / ks €26,83 bez DPH €32,20 / 1 ks
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1900 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozprašovač iK Multi Pro 2 Vám pomôže ľahko aplikovať vaše obľúbené prípravky potreboné na čistenie automobilu. Pri použití bežnej plastovej fľaše s rozprašovačom sa môžete rýchlo unaviť, keď budete musieť znova a znova stláčať spúšť. S IK Multi Pro 2 budete mať všetko, čo ste si u IK Multi 1.5 postrekovaču obľúbili, s niektorými novo pridanými funkciami!

Multi Pro 2 je vybavený pumpičkou v hornej časti fľaše, ktorá vám umožní zvýšiť tlak a rozptýliť vašu obľúbenú chemikáliu jednoduchým stlačením spúšte palcom. Podržte spúšť a produkt vo fľaši sa rozptýli, kým sa tlak vo fľaši úplne neuvoľní. To vám ušetrí nielen námahu pri viacnásobnom stlačení spúšte, ale tiež vám ušetrí drahocenný čas pri umývaní automobilu. Tento postrekovač je vybavený poistným ventilom s odtlakovaním a ochranným puzdrom pre ventilovú komoru.

iK Multi Pro optimálne funguje s dezinfekčnými prostriedkami, neutrálnymi prípravkami a kyselinami. Je vhodný aj pre pesticídy na báze rozpúšťadiel, alkoholy a oleje, rozpúšťadlá a vedľajšie ropné produkty. Nový systém zámku spúšte Vám pomôže vyhnúť sa akémukoľvek náhodnému vybitiu a nekĺzavý podstavec chráni postrekovač pred náhodným prevrhnutím. Vezmite si iK Multi Pro 2 a ušetrite drahocenný čas pri nanášaní Vášho obľúbeného prípravku počas fázy čistenia automobilu.

Celková kapacita: 1.9L
Maximálna kapacita naplnenia prípravku: 1.5L
Pracovný tlak: 2.5 bar

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Goizper Group

GoizperGroup_Marca_V4Brand_ IK Sprayers

Spoločnosť IK Sprayers predstavuje dynamickú zložku Goizper Group v oddelení Spraying, ktorá sa špecializuje na dodávanie riešení pre rôzne priemyselné odvetvia. Spoločnosť, od svojho vzniku, zaviazala k vývoju bezpečných, vysoko kvalitných a novátorských produktov určených pre profesionálne použitie v oblastiach ako sú stavebníctvo, sanitačné služby, priemyselná údržba, automobilový sektor a detailná úprava vozidiel, ako aj v boji proti vírusom a epidémiám, verejnom zdravotníctve, manažmente škodcov a v potravinárskom priemysle.

"Sme hrdí na to, že sme výrobcami postrekovačov s bohatým dedičstvom a odbornými znalosťami, ktoré sa rozvíjajú už viac ako šesť dekád. Naša excelentnosť je zaručená neustálym dodržiavaním štandardov ISO 9001, čo potvrdzujú pravidelné externé audity."

Pod značkou IK sa skrýva dynamický kolektív odborníkov z rôznych kútov sveta, spojených spoločným cieľom: inovovať a zdokonaľovať technológie striekania tak, aby sme maximalizovali efektivitu a bezpečnosť v práci našich klientov. Naša misia je zjednodušiť každodenné pracovné procesy v oblastiach, kde sú spoľahlivosť, odolnosť a vysoký výkon nástrojov nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

IK sa orientuje na zákazníka, jeho úspech a neustály pokrok. Inovačný duch a osobný rast sú pre nás kľúčové hodnoty. Naša designová filozofia je hlboko zakorenená v pochopení a napĺňaní potrieb užívateľov a identifikácii príležitostí na trhu, čo nás motivuje k tvorbe produktov, ktoré nielenže riešia konkrétne problémy, ale tiež zvyšujú komfort práce a umožňujú nám neustále sa zlepšovať. Výroba našich výrobkov je zameraná na kvalitu a trvácnosť, vďaka čomu môžu naši zákazníci očakávať spoľahlivé nástroje profesionálnej triedy.

Strategicky sa sústredíme na vývoj inovatívnych striekacích systémov, ktoré prinášajú výraznú pridanú hodnotu a zároveň nám umožňujú udržiavať tesný kontakt s našimi zákazníkmi. Týmto spôsobom posilňujeme našu pozíciu na medzinárodnom trhu a zabezpečujeme si vedúce postavenie v oblasti striekacích technológií.