TENZI Boat Cleaner GT – čistí jachty, plachetnice, člny

Kód: A-106/001S
€12,90 / ks €10,75 bez DPH €12,90 / 1 l
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Zbavte trup jachty, plachetnice a člnu nečistôt, vápencových usadenín a rias vysokoúčinným prípravkom Tenzi Boat Cleaner GT. Vo forme rozprašovača.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistý a udržiavaný čln pôsobí na vode pekne, je známkou prestíže a toho, že si viete užívať život. Jazda na člne alebo na lodi ponúka nezabudnuteľné zážitky, je to relax, pri ktorom oddýchne telo aj myseľ. No aj člnu, rovnako ako osobnému vozidlu, musíme venovať dostatočnú pozornosť, aby sme ho udržali v perfektnom stave. Najlepší medzi čistiacimi prostriedkami určenými na údržbu lodí, jácht a člnov je prípravok Tenzi Boat Cleaner GT.

Pri čistení jácht a člnov treba mať na pamäti, že to, aký čistiaci prípravok použijeme, bude mať vplyv na životné prostredie. Plánujete predsa opäť vyraziť na vodu, či nie? Každému, kto vlastní loď, robí starosti jej znečistenie. Či sú to vápencové usadeniny, minerálne zafarbenie, rôzne organizmy, riasy, prevádzkové nečistoty, ide o nepríjemný problém. Okrem toho, že jachta vyzerá, akoby ste na ňu zabudli, takéto znečistenie tiež znižuje jej rýchlosť, zvyšuje spotrebu paliva a spôsobuje poškodenie lode koróziou. PH neutrálny prípravok Tenzi Boat Cleaner je šetrný k našej pokožke, bezpečný pre čistený povrch, a najmä, nemá žiadny negatívny vplyv na životné prostredie. Aniónové povrchové látky obsiahnuté v prostriedku účinne uvoľňujú nečistoty z exteriéru lode a rozpúšťajú ich. Potom ich stačí iba spláchnuť z povrchu, bez nutnosti silného drhnutia či použitia ďalšieho agresívnejšieho čistiaceho prostriedku. Jachty, lode, plachetnice, člny, šliapací čln, Tenzi Boat Cleaner sa postará o čokoľvek, čo súvisí s vašou vodnou rekreáciou či vodným športovaním.

Ako použiť Tenzi Boat Cleaner:

  1. Prípravok dodávame v 0,6 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, bez potreby jeho riedenia.
  3. Používajte ho na čistenie lode, po tom, ako ste ju vybrali z vody.
  4. Nastriekajte prípravok na povrch.
  5. Nechajte pôsobiť 5-10 minút.
  6. Neaplikujte na priamom slnku.
  7. Opláchnite vodou pod vysokým tlakom.
  8. Upozorňujeme na intenzívny zápach prípravku.

Technické parametre:

Druh prípravku: čistí trup a podvodné časti lodí
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: jachty, plachetnice, lode, člny, šliapacie člny a pod.
Vlastnosti: čistí nečistoty, vápencové usadeniny, minerálne zafarbenie, rôzne organizmy, riasy, prevádzkové nečistoty, PH neutrálne

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie špeciálne produkty
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Množstvo v kartóne: 12 ks
? Stupnica pH: 7 - neutrálny
? UFI kód: MY13-R08Q-E00Q-EF2G

Tenzi BOAT Cleaner GT

Tenzi BOAT Cleaner GT - TEST

Tenzi BOAT Cleaner GT - TEST 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.