iK Foam 1.5 / PRO 2, iK Multi Maintenance Kit - opravná tesniaca sada

Kód: 1437
€12,90 / sada €10,75 bez DPH €12,90 / 1 ks
Skladom (1 sada)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Opravná tesniaca sada.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka servisnej sade IK MULTI-FOAM 1.5 - PRO 2 budete mať svoj postrekovač IK vždy pripravený na prácu.

Navyše s touto sadou predĺžite životnosť svojho postrekovača a dosiahnete optimálny výkon svojho profesionálneho nástroja. V tejto sade nájdete štyri rôzne O-krúžky, hriadeľ s tesnením a komorový ventil na jednoduchú a rýchlu výmenu opotrebovaných dielov na vašom postrekovači bez potreby náradia.

Sada na údržbu IK MULTI-FOAM 1.5 - PRO 2 obsahuje:

hriadeľ s tesnením
komorový ventil
4 typy kruhových tesnení

Sada na údržbu IK MULTI-FOAM 1.5 - PRO 2 je kompatibilná s:

iK MULTI 1.5
iK MULTI PRO 2
iK FOAM 1.5
iK FOAM PRO 2
iK FOAM PRO 2+

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Goizper Group

GoizperGroup_Marca_V4Brand_ IK Sprayers

Spoločnosť IK Sprayers predstavuje dynamickú zložku Goizper Group v oddelení Spraying, ktorá sa špecializuje na dodávanie riešení pre rôzne priemyselné odvetvia. Spoločnosť, od svojho vzniku, zaviazala k vývoju bezpečných, vysoko kvalitných a novátorských produktov určených pre profesionálne použitie v oblastiach ako sú stavebníctvo, sanitačné služby, priemyselná údržba, automobilový sektor a detailná úprava vozidiel, ako aj v boji proti vírusom a epidémiám, verejnom zdravotníctve, manažmente škodcov a v potravinárskom priemysle.

"Sme hrdí na to, že sme výrobcami postrekovačov s bohatým dedičstvom a odbornými znalosťami, ktoré sa rozvíjajú už viac ako šesť dekád. Naša excelentnosť je zaručená neustálym dodržiavaním štandardov ISO 9001, čo potvrdzujú pravidelné externé audity."

Pod značkou IK sa skrýva dynamický kolektív odborníkov z rôznych kútov sveta, spojených spoločným cieľom: inovovať a zdokonaľovať technológie striekania tak, aby sme maximalizovali efektivitu a bezpečnosť v práci našich klientov. Naša misia je zjednodušiť každodenné pracovné procesy v oblastiach, kde sú spoľahlivosť, odolnosť a vysoký výkon nástrojov nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

IK sa orientuje na zákazníka, jeho úspech a neustály pokrok. Inovačný duch a osobný rast sú pre nás kľúčové hodnoty. Naša designová filozofia je hlboko zakorenená v pochopení a napĺňaní potrieb užívateľov a identifikácii príležitostí na trhu, čo nás motivuje k tvorbe produktov, ktoré nielenže riešia konkrétne problémy, ale tiež zvyšujú komfort práce a umožňujú nám neustále sa zlepšovať. Výroba našich výrobkov je zameraná na kvalitu a trvácnosť, vďaka čomu môžu naši zákazníci očakávať spoľahlivé nástroje profesionálnej triedy.

Strategicky sa sústredíme na vývoj inovatívnych striekacích systémov, ktoré prinášajú výraznú pridanú hodnotu a zároveň nám umožňujú udržiavať tesný kontakt s našimi zákazníkmi. Týmto spôsobom posilňujeme našu pozíciu na medzinárodnom trhu a zabezpečujeme si vedúce postavenie v oblasti striekacích technológií.