Goizper Group

Webová stránka značky: Goizper Group

O značke Goizper Group

GoizperGroup_Marca_V4Brand_ IK Sprayers

Spoločnosť IK Sprayers predstavuje dynamickú zložku Goizper Group v oddelení Spraying, ktorá sa špecializuje na dodávanie riešení pre rôzne priemyselné odvetvia. Spoločnosť, od svojho vzniku, zaviazala k vývoju bezpečných, vysoko kvalitných a novátorských produktov určených pre profesionálne použitie v oblastiach ako sú stavebníctvo, sanitačné služby, priemyselná údržba, automobilový sektor a detailná úprava vozidiel, ako aj v boji proti vírusom a epidémiám, verejnom zdravotníctve, manažmente škodcov a v potravinárskom priemysle.

"Sme hrdí na to, že sme výrobcami postrekovačov s bohatým dedičstvom a odbornými znalosťami, ktoré sa rozvíjajú už viac ako šesť dekád. Naša excelentnosť je zaručená neustálym dodržiavaním štandardov ISO 9001, čo potvrdzujú pravidelné externé audity."

Pod značkou IK sa skrýva dynamický kolektív odborníkov z rôznych kútov sveta, spojených spoločným cieľom: inovovať a zdokonaľovať technológie striekania tak, aby sme maximalizovali efektivitu a bezpečnosť v práci našich klientov. Naša misia je zjednodušiť každodenné pracovné procesy v oblastiach, kde sú spoľahlivosť, odolnosť a vysoký výkon nástrojov nevyhnutné pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

IK sa orientuje na zákazníka, jeho úspech a neustály pokrok. Inovačný duch a osobný rast sú pre nás kľúčové hodnoty. Naša designová filozofia je hlboko zakorenená v pochopení a napĺňaní potrieb užívateľov a identifikácii príležitostí na trhu, čo nás motivuje k tvorbe produktov, ktoré nielenže riešia konkrétne problémy, ale tiež zvyšujú komfort práce a umožňujú nám neustále sa zlepšovať. Výroba našich výrobkov je zameraná na kvalitu a trvácnosť, vďaka čomu môžu naši zákazníci očakávať spoľahlivé nástroje profesionálnej triedy.

Strategicky sa sústredíme na vývoj inovatívnych striekacích systémov, ktoré prinášajú výraznú pridanú hodnotu a zároveň nám umožňujú udržiavať tesný kontakt s našimi zákazníkmi. Týmto spôsobom posilňujeme našu pozíciu na medzinárodnom trhu a zabezpečujeme si vedúce postavenie v oblasti striekacích technológií.

Cena

1235
11235
5 položiek celkom
iK Foam 1.5 / PRO 2 Maintenance Kit -  opravná sada
€12,90 / sada

Servisná sada pre tlakové napeňovače IK MULTI.

1434
iK Foam 1.5 / PRO 2, iK Multi Maintenance Kit - opravná tesniaca sada
€12,90 / sada

Opravná tesniaca sada.

1437
iK Foam PRO 2.0 - ručný tlakový napeňovač
€34,60 / ks

Profesionálny napeňovač IK FOAM Pro 2, vyrobený pre tvorbu suchej a odolnej peny. Navrhnuté na použitie s chemickými činidlami s vlastnosťami povrchovo aktívnych látok.

1491
IK MULTI 1.5 Professional Sprayer -  profesionálny ručný tlakový postrekovač
Tip
€25,90 / ks

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1000 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

5.73842
iK Multi PRO 2.0 - všestranný postrekovač
Tip
€32,20 / ks

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1900 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

1443

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom