TENZI TopEfekt® Total – odstraňovanie starého vosku, akrylových náterov

Kód: P-05/001 P-05/005 Zvoľte variant
€11,90 / ks €109,90 / ks od €11,90 / ks €9,92 bez DPH €91,58 bez DPH od €9,92 bez DPH €11,90 / 1 l €10,99 / 1 l
Skladom (11 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi TopEfekt Total totálne a jednoducho odstráni staré polymérové nátery, nahromadený vosk a mydlo. Šetrný ku všetkým podlahovým krytinám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranné nátery na podlahu premenia aj starú podlahu na novú, dodajú jej krásny zamatový vzhľad. Chránia ju pred poškodením a znečistením, navyše na nej vytvárajú protišmykový film. Podlaha je odolnejšia voči oderu. Takáto úprava podlahových krytín by mala byť samozrejmosťou v oblastiach s vysokým pohybom ľudí. Ochráňte ju pred drsnými podrážkami topánok, odtlačkami podpätkov, škrabancami od kolieskových kresiel a vozíkov, stôp po presúvaní nábytku a pod. Nezabúdajte však, že aj tieto nátery je potrebné raz za čas obnoviť – odstrániť a naniesť nové. Na odstránenie starých náterov vám poslúži prípravok Tenzi TopEfekt Total.

Tento alkalický koncentrovaný prípravok je šetrný k odolným tvrdým podlahám, aj k jemným a citlivým podlahovým krytinám, zato nekompromisne zatočí so starými polymérovými a akrylovými nátermi. Pomáha aj pri odstraňovaní nahromadeného vosku a mydla. Je vysoko účinný a nátery rozpúšťa v krátkom čase. Veľmi jednoducho sa používa aj kvôli tomu, že má zníženú penivosť. Pred aplikáciou sa uistite, že vaša podlaha je odolná voči vode a zásadám.

 

Ako použiť Tenzi TopEfekt Total:

  1. Prípravok dodávame v balení 1 l a 10 l.
  2. Pred použitím si pripravte roztok. Jeho sila závisí od toho, na aké povrchy ho budete aplikovať.
  3. Na jemné povrchy si pripravte roztok: 0,5-1 l / 10 l vody.
  4. Na iné povrchy si pripravte roztok: 1-3 l / 10 l vody.
  5. Pripravený roztok naneste na znečistený povrch.
  6. Najlepší čistiaci účinok dosiahnete použitím nízkootáčkového čističa alebo jednokotúčového čistiaceho stroja (minimálne zaťaženie 30 kg).
  7. Po dôkladnom vyčistení prípravkom TOTAL, podlahu umyte vodou.
  8. Zvyšky čističa je potrebné pozbierať podlahovým umývacím strojom alebo vysávačom na mokré vysávanie, následne povrch opätovne niekoľkokrát opláchnite vodou.

Do pozornosti dávame aj ďalšie prípravky z rady Tenzi TopEfekt. Nájdete tu čistič tvrdých a textilných povrchov, prípravok na údržbu interiéru, protišmykový koncentrát na podlahy, prípravok na odstránenie machu zo striech a veľa iného. Všetky produkty nájdete v kategórii Hygiena Line.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: odstraňovanie starého vosku, akrylových náterov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l a 10 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody
Použitie: všetky druhy podláh odolných voči vode a zásadám
Vlastnosti: odstráni polymérové nátery, nahromadený vosk a mydlo, príprava na dôkladné vyčistenie podlahy a nanesenie novej ochrannej vrstvy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.