TENZI Top Plam Clor 5L – odstraňovač škvŕn na báze chlóru

Kód: T-44/005
€25,90 / ks €21,58 bez DPH €5,18 / 1 l
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Top Plam Clor si poradí nielen s odolnými škvrnami, ale zatočí aj s nepríjemným zápachom. Určený najmä na umelé syntetické textílie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny svetlý koberec... a škvrna od červeného vína. Nové šaty... a škvrna od čokoládovej zmrzliny. Ak po prechádzke s deťmi zbadáte na ich oblečení mastné fľaky od hranoliek alebo džúsu, nezúfajte. Tenzi odstraňovač škvŕn Top PLAM Clor si poradí s akýmikoľvek škvrnami a znečistením. Vráťte šedej posteľnej bielizni jej žiarivú bielu. Použite ho na vyčistenie škvŕn po domácich miláčikoch.

Výhodou tohto odstraňovača škvŕn je to, že čistí nielen samotné škvrny a fľaky, zatočí aj s nepríjemným zápachom, dokonca aj s takým, ktorý vzniká v dôsledku hnilobných procesov a plesne. Tenzi Top PLAM Clor je s prídavkom chlóru, preto funguje výborne aj ako bielidlo. Je biologický odbúrateľný a preto nezávadný tak ku tkaninám ako aj k našej pokožke.

Použite prípravok pred alebo počas hlavného prania. Určený je primárne na umelé syntetické textílie, ako sú polyester, polyamid, akryl, nylon, polypropylén, polyakrylát a pod. Použiť ho môžete aj na prírodné materiály so stálymi farbami, tu však odporúčame test na malej vzorke. Zloženie prostriedku zaisťuje výborný výsledok aj pri odolných škvrnách. Má vynikajúcu bieliacu schopnosť. Účinne funguje aj pri čistení čalúneného nábytku a koberčekov. V prípade silného znečistenia odporúčame prípravok použiť v kombinácii s výrobkami  Textil WashTextilTextil-ex.

 

Ako použiť Tenzi Top PLAM Clor:

 1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
 2. Prípravok by sa mal použiť pred alebo počas hlavného prania.
 3. Pripravte si roztok: - odstraňovanie škvŕn v pomere 1:10 s vodou (10%)
  - bielenie v pomere 1:20 s vodou (5%)
  - pranie 1% Top Plam Clor + 4% Textil alebo Textil Wash
 4. Pred aplikovaním prípravku najprv skontrolujte stálosť farieb, najlepšie na najmenej viditeľnom mieste.
 5. Prípravok naneste na škvrnu a nechajte pôsobiť 30 min.
 6. Bielizeň a oblečenie vložte do práčky a vyperte s použitím bežného pracieho prostriedku.
 7. Pri odstraňovaní škvŕn z čalúneného nábytku a kobercov povrch najprv dôkladne povysávajte. Naneste prípravok a nechajte pôsobiť 1 – 2 hodiny.
 8. Vykonajte základné čistenie – šampónovanie alebo tepovanie. Potom povrch dôkladne umyte alebo použite mokro-suchý vysávač.
 9. Ak sa pri oplachovaní tvorí pena, použite skimmer Tenzi DeFoam.
 10. Utrite všetky postriekané (pri práci) plastové, drevené a kovové prvky (prípravok obsahuje aktívny kyslík).
 11. Buďte obzvlášť opatrní pri odstraňovaní škvŕn alebo bielení materiálov z prírodných vlákien!

 

Technické parametre:

Druh prípravku: odstraňovač škvŕn na báze chlóru
Množstvo v balení:
1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: pripravte si roztok a aplikujte na škvrny
Použitie: na oblečenie, posteľnú bielizeň, obrusy, na všetky textilné povrchy, čalúnenie, koberce, textilné podlahové krytiny
Vlastnosti: účinné odstránenie škvŕn a mastnoty, preniká hlboko do tkaniny, eliminuje zápachy, možné použiť ako bielidlo

Dodatočné parametre

Kategória: Textilné povrchy
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: KKG8-S0VC-Y00N-KWJ6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.