TENZI Toalex – antibakteriálny chlórový prípravok na čistenie a dezinfekciu sociálnych zariadení

Kód: T-01/001 T-01/005 Zvoľte variant
€5,90 / ks €18,90 / ks od €5,90 / ks €4,92 bez DPH €15,75 bez DPH od €4,92 bez DPH €5,90 / 1 l €3,78 / 1 l
Skladom (5 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tenzi Toalex je perfektný na dokonalú čistotu a hygienu kúpeľní a toaliet. Prípravok na báze chlóru čistí, bieli a dezinfikuje. Vhodný na každodenné používanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie kúpeľne a toalety sa radí k činnostiam, do ktorých sa nikto nehrnie. Z hygienického hľadiska je to však veľmi dôležité. Upratovanie sociálnych zaradení by sme mali zaradiť aj niekoľkokrát do týždenného plánu. Jednak, zabránime tvorbe a šíreniu baktérií, na druhej strane, pravidelné čistenie si nevyžaduje toľko času a našej námahy, ako keď túto nepríjemnú činnosť zanedbáme. Existujú prípravky, ktoré účinkujú okamžite a výsledok je viditeľný. Odporúčame napríklad Tenzi Toalex.

Čistiaci prostriedok Tenzi Toalex je zásaditý prípravok, ktorý sa drží jednej zásady: vyčistiť aj to, čo nie je voľným okom viditeľné. Toalex je na báze chlóru, poradí si aj so zažratou špinou a silným znečistením. Má bieliace schopnosti, preto parádne vyčistí kamenné, keramické aj smaltované povrchy. Ak sa chystáte umyť vane, sprchové vaničky, WC misy, pisoáre aj umývadlá, práve tento čistič je na to ideálny. Odstraňuje nečistoty organického pôvodu, zároveň eliminuje nepríjemné pachy spôsobené hnilobnými procesmi. Bieli cementové a silikónové spoje. Antibakteriálny gél spĺňa všetky požiadavky v súlade s normami PN-EN 1276 a PN-EN 13697. Je ideálny na priebežné čistenie všetkých sanitárnych zariadení. Hygienickú čistotu vašej kúpeľne a toalety bude sprevádzať aj mierny chlórový zápach.

Ako použiť Tenzi Toalex:

  1. Prípravok dodávame v 1 a 5 l balení.
  2. Ide o koncentrovaný prípravok, z ktorého si pripravíte pracovný roztok.
  3. Na vane, sprchové kúty a podlahy si pripravte 1-2 % roztok v pomere 100 – 200 ml prípravku na 10 l vody.
  4. Na záchodové misy, pisoáre a umývadlá si pripravte 1 – 10 % roztok v pomere 100 - 1000 ml prípravku na 10 l vody.
  5. Aplikujte pomocou špongie alebo rozprašovača a mierne vydrhnite.
  6. Opláchnite čistou vodou.
  7. Prípravok je vhodný aj na dezinfekciu vďaka antibakteriálnemu účinku. V tomto prípade si pripravte 40 % pracovný roztok v pomere 4 l prípravku na 10 litrov vody. Stačí potom plochu utrieť a vyleštiť.

Údržba toalety a sanitárneho zariadenia? Vyskúšajte tiež Tenzi WC gel na každodenné použitieTenzi WC Gel vodný kameň a hrdza.

Technické parametre:

Druh prípravku: čistí a dezinfikuje sociálne zariadenie
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: gélový koncentrát
Spôsob aplikácie: pracovný roztok
Použitie: WC misy, pisoáre, bidety, vane, sprchové kúty, umývadlá, obkladačky, dlažba, kúpeľňové armatúry, odpadkové koše, kanalizácia, WC nádržky
Vlastnosti: odstraňuje organické nečistoty, eliminuje zápach, má bieliace vlastnosti, dezinfikuje, mierny chlórový zápach

Dodatočné parametre

Kategória: Sanitárna hygiena, Koncentrát 13
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 13 - silne zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.