TENZI WC Gel 0,75 l – každodenná údržba toalety a sanitárneho zariadenia

Kód: H-45
€3,90 / ks €3,25 bez DPH €5,20 / 1 l
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Tenzi WC Gel majte vždy poruke! Účinný gélový čistiaci prípravok na každodennú údržbu toaliet a sanitárnych zariadení. Vyčistí aj ťažko dostupné miesta

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj vás trápia nepríjemné usadeniny vo vašej toalete? Hľadáte účinný čistiaci prostriedok, ktorý by ste mohli používať na každodennej báze? Máme pre vás pomocníka, ktorý zodpovednosť za čistotu na vašej toalete prevezme na seba. Čistiaci gélový prostriedok Tenzi WC Gel – hotový prípravok, určený na okamžité použitie.

Medzi aktívnymi zložkami tohto gélu nechýba ani kyselina citrónová, ktorá účinne rozpúšťa nečistoty minerálneho pôvodu vo WC mise, pisoári aj bidete, vyčistí aj ťažko dostupné miesta. Tenzi WC gel odstraňuje anorganické nečistoty, vodné škvrny, vodný kameň, hrdzu, ako aj usadeniny mydla. Je bezpečný a efektný aj pri čistení vaní, sprchových vaničiek a kútov, umývadiel, obkladačiek, dlažby, kúpeľňovej armatúry, smaltovaných zariadení. Doplňte si ním vybavenie na čistenie bazénov, víriviek a detských bazénov. Okrem toho, že čistený povrch ostáva dokonale čistý, prípravok mu dodáva lesk. Má gélovú konzistenciu, čím je znížená aj jeho spotreba, to poteší najmä vašu peňaženku.

 

Ako použiť Tenzi WC Gel:

  1. Prípravok dodávame v 0,75 l balení.
  2. Je gélovej konzistencie, určený na okamžité použitie.
  3. Naneste gél na znečistený povrch.
  4. Nechajte pôsobiť 2-5 minút.
  5. Povrch vyčistite a opláchnite čistou vodou.

Údržba toalety a sanitárneho zariadenia? Vyskúšajte tiež antibakteriálny čistič Tenzi WC ToalexTenzi WC Gel vodný kameň a hrdza.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: každodenná údržba sanitárneho zariadenia
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,75 l
Konzistencia: gél
Spôsob aplikácie: na priame použitie
Použitie: WC misy, pisoáre, bidety, vane, sprchové kúty, umývadlá, obkladačky, dlažba, kúpeľňové armatúry
Vlastnosti: odstraňuje minerálne nečistoty, vodný kameň, hrdzu, usadeniny mydla

Dodatočné parametre

Kategória: Sanitárna hygiena, Na okamžité použitie 1 - kyslé
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 1 - kyslé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.