TENZI WC Toalex 0,75L – antibakteriálny chlórový gél na čistenie a dezinfekciu WC

Kód: H-47
€4,90 / ks €4,08 bez DPH €6,53 / 1 l
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Tenzi WC Toalex s aktívnym chlórom má silné antibakteriálne účinky. Sociálne zariadenie vyčistí, a zároveň dezinfikuje. Všestranný prípravok na rôzne povrchy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo čistíme WC? Aby sme eliminovali nepríjemný zápach. Aby sme toaletu zbavili viditeľných usadenín. Aby sa naša kúpeľňa leskla čistotou. Je tu však aj ďalší dôvod, prečo skúšame stále nový a nový čistiaci prostriedok. Pravidelná údržba toalety a sociálneho zariadenia víťazí v boji s baktériami, ktoré tam sú, hoci ich nevidíme. Zavolajte si na pomoc gladiátora medzi WC čistiacimi prostriedkami, a to prípravok Tenzi WC Toalex.

Jeho unikátne zloženie zatočí s baktériami nielen na povrchu, ale aj na ťažko dostupných miestach. Stačí zopár minút a vaša toaleta bude žiariť čistotou. Aktívny chlór, ktorý tvorí základnú zložku, podporuje účinok čistenia dokonca aj pod vodnou hladinou toaletnej misy. WC misa, pisoár, bidet, vaňa, sprchový kút, umývadlá, detské bazény, batérie, sprchové ružice a pod. Účinne odstraňuje organické škodliviny, tiež nepríjemné pachy spôsobené hnilobnými procesmi. Nenahraditeľný na čistenie a dezinfekciu kamenných, keramických a smaltovaných povrchov. Ako dezinfekčný prostriedok ho môžete použiť aj na vyčistenie WC nádržiek, odtokov, kanalizácie a odpadkových košov. Aktívny chlór vybieli cementové a silikónové škáry.

Ako použiť Tenzi WC Toalex:

  1. Prípravok dodávame v 0,75 l balení.
  2. Je gélovej konzistencie, určený na okamžité použitie.
  3. Naneste gél na umytý povrch.
  4. Nechajte pôsobiť 15 minút.
  5. Antibakteriálny účinok nastáva po 5 minútach.
  6. Povrch vyčistite a opláchnite čistou vodou.
  7. Na záver miestnosť vyvetrajte.

Údržba toalety a sanitárneho zariadenia? Vyskúšajte tiež Tenzi WC gel na každodenné použitieTenzi WC Gel vodný kameň a hrdza.

Technické parametre:

Druh prípravku: čistí a dezinfikuje sociálne zariadenie
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,75 l
Konzistencia: gél
Spôsob aplikácie: na priame použitie
Použitie: WC misy, pisoáre, bidety, vane, sprchové kúty, umývadlá, obkladačky, dlažba, kúpeľňové armatúry, odpadkové koše, kanalizácia, WC nádržky, bazény
Vlastnosti: odstraňuje organické nečistoty, dezinfikuje

Dodatočné parametre

Kategória: Sanitárna hygiena
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: MXP8-70XR-N009-15NY
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 28.1.2023
+ Super

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.