TENZI Dávkovacia pumpa – pumpa na fľaše, bandasky a kanistre

Kód: PD20/5 PD20/10 Zvoľte variant
€16,90 / ks €14,08 bez DPH €16,90 / 1 ks €16,90 / 1 ks
Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Praktická dávkovacia pumpa Tenzi vhodná na veľké balenia čistiacich a dezinfekčných prostriedkov: fľaše, bandasky, kanistre. Jedna dávka – 30 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké 5 – 20 litrové balenia čistiacich a dezinfekčných prostriedkov sú zhovievavé najmä k našim peňaženkám. Ak potrebujete pravidelne čistiť veľký sklad, obchod alebo priemyselný priestor, určite zásobu čistiacich prostriedkov počítate na litre. Nielenže to z dlhodobého hľadiska vyjde lacnejšie, tiež budete mať istotu, že vám produkt nedôjde v priebehu upratovania. To isté platí aj pri častom a pravidelnom čistení domácnosti, garáže, dielne a pod.

Veľké balenia sú tiež ľahšie skladovateľné, na druhej strane, zložitejšie sa používajú. Ak však máte v zásobe Tenzi dávkovaciu pumpu, ani dávkovanie prostriedku z veľkých fliaš vás nezaskočí. Univerzálna, ľahko použiteľná pumpa je určená na 5 l, 10L, 20L kanistre a bandasky. Umožňuje presné dávkovanie prípravku. Pri jednej dávke môžete počítať s 30 ml prípravku. 2-dielna pumpa je odolná aj voči chemikáliám, kyselinám a zásadám. Dĺžka zbernej trubice je 20 cm. Predĺžiť ju dokážete pripojením ďalšej trubice, ktorá však nie je súčasťou súpravy. Vhodná najmä na balenia čistiacich a detailingových prostriedkov Tenzi.

Ak vlastníte balenia prípravkov s iným objemom, určite sa vám hodí správna dávkovacia pumpa.

Technické parametre:
Určenie: pumpa na bandasky a kanistre
Vhodná na fľaše s objemom: 5 l, 10l, 20l
Jedná dávka: 30 ml
Dĺžka trubice: 20 cm
Vlastnosti: odolná voči kyselinám a zásadám, otočná, 2-dielna

Dodatočné parametre

Kategória: Na chémiu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.