Inhibítor hrdze

Inhibítor hrdze je vysoko účinný syntetický penetračný prostriedok, ktorý preniká do hrdze, žieravín a olejov a ľahko odstraňuje hrdzu a žieraviny na skrutkách a slimákoch. Má osmotickú hrdzu, uvoľnené mazanie a odolnosť. Korózia, ochrana kovov a ďalšie vlastnosti. Na povrchu dielca môže byť vytvorený mazací film, ktorý potlačí koróziu spôsobenú vlhkosťou a mnohými ďalšími chemickými zložkami.

Inhibítor hrdze je povrchovo aktívna látka, ktorá umožňuje tekutine rýchlo a rovnomerne prenikať do pevného interiéru a má široké použitie v polygrafickom a farbiarskom priemysle. Penetračný prostriedok Shubo Run je formulovaný s aktívnymi permeačnými prostriedkami, lubrikantmi a prostriedkami na odstraňovanie hrdze. Má viac funkcií, ako napríklad voľná hrdza, antikorózna ochrana, ochrana proti vlhkosti, čistenie, mazanie a ochrana. Má silnú penetračnú schopnosť a pohodlné použitie. Je vhodný na kov a drevo. Materiály, ako sú povrchové úpravy, sú nekorozívne a majú ochrannú funkciu.

 

Výhody inhibítorov hrdze

● Voľná hrdza: Môže uvoľniť závitové spoje, ako sú matice a skrutky, ktoré nie sú ľahko priskrutkované v dôsledku korózie, čo uľahčuje ich demontáž. Pri použití pred inštaláciou je efekt lepší.
● Infiltrácia: Obsahuje špeciálne prísady, ktoré môžu preniknúť do vnútra hrdze, korozívnych látok, oleja a bahna, aby sa dali ľahko odstrániť.
● Antikorózna ochrana: Na povrchu kovu alebo iných materiálov nechajte na povrchu kovu alebo iných materiálov antikoróznu vrstvu, aby ste predišli korózii počas 24 mesiacov.
● Mazanie: Môže preniknúť do medzery, kde časti potrebujú mazanie a bežný olej nemôže preniknúť, čo môže hrať mazaciu úlohu a zabrániť tomu, aby stroj vytryskol.
● Odvlhčovanie: Chráňte námorné vybavenie a zariadenie na čerstvom vzduchu pred koróziou, vytlačte vlhkosť z motora, vytvorte ochranný film a izolujte vlhkosť a vlhkosť.
● Čistenie: Výrobok má dobrú lubrikáciu a dokáže odstrániť nečistoty, prach a iné nečistoty pripevnené na kovový povrch. Je vhodný na čistenie a údržbu pneumatických nástrojov, vysokokvalitných motorov a ich častí a môže predĺžiť jeho životnosť.
● Neovplyvňuje materiál gumy, farieb a plastov.
● Tento výrobok je univerzálny a dá sa použiť ako prostriedok na odstraňovanie hrdze, prenikavý olej, prostriedok na prevenciu hrdze, čistiaci prostriedok atď. A má dlhú životnosť.