TENZI Glass Quartz – koncentrát na umývanie a ochranu skiel a zrkadiel

Kód: S-06/001 S-06/005 Zvoľte variant
Tip
Značka: TENZI
€26,90 / ks €129 / ks od €26,90 / ks €22,42 bez DPH €107,50 bez DPH od €22,42 bez DPH €26,90 / 1 l €25,80 / 1 l
Skladom (4 ks) Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

PH neutrálny čistiaci prípravok Tenzi Glass Quartz na pravidelnú údržbu okien a zrkadiel. Poradí si aj s odolnými nečistotami. Vysoké hydrofóbne vlastnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cez čisté okná sa celkom inak pozerá na svet. Pekný výhľad nestojí za nič, ak vám v ňom bránia šmuhy a špina na okenných tabuliach. Existuje niekoľko techník umývania okien. Niektoré sú jednoduchšie, iné náročnejšie. Každá dobrá gazdinka by vám vedela dať niekoľko tipov, ako umyť okná tak, aby vydržali čo najdlhšie čisté. Aj my máme pre vás jeden tip. Tí, ktorí sú zvyknutí umývať okná stierkovou metódou, určite ocenia čistič na okná Tenzi Glass Quartz.

Účinný koncentrát na boj so špinou na sklenených povrchov sa riedi s vodou, čím vznikne PH neutrálny pracovný roztok. Ten je šetrný nielen k čistenému povrchu, ale aj k vašej pokožke a v neposlednom rade aj k životnému prostrediu. Vyniká vysokými hydrofóbnymi vlastnosťami. Už po prvom použití môžete vidieť, že voda a dážď sa po dopade na takto čistený a ošetrovaný povrch menia na perličky, ktoré jednoducho skĺznu po povrchu. Ochranný hydrofóbny povlak zamedzuje aj tomu, aby sa na skle usádzala špina, prach, peľ, hmyz a ďalšie prevádzkové, organické či atmosférické nečistoty.

Tenzi Glass Quartz uľahčuje údržbu všetkých sklených povrchov, v interiéri aj exteriéri. Použite ho na okenné tabule a rámy, sklenené výklady a deliace steny, zásteny na kuchynských linkách, zrkadlá a ďalšie sklenené plochy v domácnosti, v práci či vo verejných budovách. Čistiaci prípravok je najúčinnejší, ak pri čistení použijete handru alebo mechanickú stierku na okná.

 

Ako použiť Tenzi Glass Quartz:

  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Pripravte si pracovný roztok v správnom pomere so studenou alebo vlažnou vodou. Použitie demineralizovanej vody eliminuje tvorbu vodných škvŕn.
  3. Na silne znečistené povrchy si pripravte roztok 1-1,5% (50 - 75 ml / 5 l vody).
  4. Na priebežnú a pravidelnú starostlivosť 0,5 % roztok - (25 ml / 5 l vody).
  5. Na umývanie použite stierku na okná, najlepšie s gumenou alebo kožušinovou vložkou.
  6. Na veľmi odolné nečistoty použite špongiu.
  7. Nepracujte s prípravkom na priamom slnku.

Pridávame ďalší tip. Ak hľadáte prípravok, ktorý je pripravený na okamžité použitie bez nutnosti prípravy pracovného roztoku, použite Tenzi Quartz Glass GT.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: umývanie sklených povrchov a zrkadiel
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: pomocou stierky na okná
Použitie: okenné tabule, zasklenia, zásteny, výklady, zrkadlá a pod.
Vlastnosti: čistí od nečistôt a špiny, zanecháva silný hydrofóbny povlak, odpudzuje usádzaniu nečistôt, PH neutrálny

Dodatočné parametre

Kategória: Sklenené povrchy, Koncentrát 5
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 5 - slabo kyslé

TENZI GLASS QUARTZ

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.6.2022
Skúsila som, funguje tak ako je napísané. Nesklamal

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.