TENZI Top Glass Premium GT – čistí sklá a zrkadlá, účinný proti zahmlievaniu

Kód: W-112/600
€5,90 / ks €4,92 bez DPH €9,83 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Zatočte s rosou a parou na sklách a zrkadlách pomocou čistiaceho prostriedku Tenzi Top Glass Premium GT. Účinný proti zahmlievaniu okien.

Detailné informácie

Podrobný popis

V ponuke e-shopu prochem.sk nájdete niekoľko účinných prípravkov na umývanie okien. Každý je svojím spôsobom výnimočný. Prípravok Tenzi Top Glass Premium GT je jedinečný v tom, že funguje proti zahmlievaniu okien a zrkadiel.

Kde ho môžete použiť? Všade tam, kde sa zbiera vlhkosť, ktorá sa potom prejavuje ako zahmlenie či zarosenie okna. Hoci sa snažíte udržať vlhkosť v domácnosti na odporúčanej úrovni, činnosti ako varenie, pečenie, pranie, sušenie v sušičke, žehlenie, sprchovanie sa či kúpeľ zvyšujú vlhkosť vzduchu. Často sa s tým stretávame pri zmene počasia, keď prídu prvé nižšie teploty alebo mrazy. Vtedy vidíme na oknách a okenných rámoch rosu. Zahmlievanie autoskiel? Ďalší prejav teplotných výkyvov ovzdušia. Tenzi Top Glass Premium GT účinne bojuje so zahmlievaním skiel, okrem toho sklené plochy dokonale vyčistí, pričom nezanecháva šmuhy.

Okná, okenné tabule, výplne dverí, kuchynské zásteny, zrkadlá, autosklá. Tenzi čistiaci prípravok s technológiou „antipara“ môžete použiť na akýkoľvek sklenený povrch v interiéri aj exteriéri, tiež na údržbu skiel vo vozidlách. Výsledkom je čisté okno s výbornou priehľadnosťou, prípravok im navyše dodá lesk. Poteší aj príjemná svieža vôňa.

 

Ako použiť Tenzi Top Glass Premium GT:

  1. Prípravok dodávame v 0,6 l, 1 l, 5 l a 10 l balení.
  2. Používajte bez riedenia.
  3. Na umytý povrch naneste pomocou rozprašovača malé množstvo prípravku.
  4. Jemne utrite handričkou z mikrovlákna.
  5. Nepoužívajte príliš silný tlak, iba tak dosiahnete požadovaný výsledok.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: umývanie sklených povrchov a zrkadiel
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l, 1 l, 5 l, 10 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: okenné tabule, zasklenia, zásteny, výklady, autosklá, zrkadlá a pod.
Vlastnosti: čistí od nečistôt a špiny, nezanecháva šmuhy, okná sú čisté a priehľadné, účinný proti zahmlievaniu, príjemná svieža vôňa
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PM Avatar autora | 5.2.2024
Úplná spokojnosť, vyskúšané aj v kúpeľni na zrkadle, kde ani po vysprchovaní horúcou vodou nedošlo k zahmleniu zrkadla. 👍

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.