TENZI Tlakový rozprašovač 6500 ml – profesionálny vysokokvalitný tlakový postrekovač

Kód: Z-126
Tip
Značka: TENZI
€89,90 / ks €74,92 bez DPH €89,90 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Tlakový rozprašovač 6500ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý dobrý detailer vie, že k správnemu detailingu potrebuje aj správne náradie a pomôcky. Základom sú kvalitné autoprípravky, ktoré sa nanášajú štetcom, aplikátorom alebo rozprašovačom. Ak však nemáte poruke praktický rozprašovač, ošetrenie auta vám zaberie veľa času, ktorý by ste inak mohli tráviť s rodinou. Ponúkame vysokokvalitný TENZI tlakový rozprašovač.

Vyrobený je z odolného tvrdého plastu, ktorý znesie aj autoprípravky s prídavkom chemikálií. Objem nádržky činí 6500ml, tlakový rozprašovač sa vám hodí aj pri údržbe a ošetrovaní väčšieho auta, či dokonca nákladného. Pre umývanie a ošetrenie karosérie auta, podvozku, motora, kolies, plachiet a pod. Jeho služby využijete aj pri údržbe domácnosti, záhrady a garáže.

Postrekovač je vybavený kvalitnou pumpou, bezpečnostným ventilom a filtrami pracovných kvapalín. Súčasťou je dvojčinné čerpadlo, ktoré dodáva kvapalinu rovnomernejšie. Pomocou nastaviteľnej trysky dostanete autoprípravok na menšie aj väčšie plochy, aj na ťažko dostupné miesta. Ergonomický tvar nádrže uľahčuje prácu s rozprašovačom. Pre úplné natlakovanie stačí iba 5 stlačení.

 

Technické parametre:                        

Druh produktu: tlakový rozprašovač/postrekovač
Množstvo v balení: 1 ks
Materiál: odolný tvrdý plast (HDPE)
Použitie: na umývanie a ošetrenie auta, použitie v domácnosti, garáži aj záhrade
Vlastnosti: dvojčinné čerpadlo, bezpečnostný ventil, nastaviteľná tryska, ergonomicky, tvarovaná nádrž, filtre kvapalín
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.