Den Braven - Odšeďovač dreva

Kód: CH00090
Novinka
Značka: Den Braven
€9,90 –10 %
Den Braven - Odšeďovač dreva
€9,90 –10 % €8,90 / ks €7,42 bez DPH €8,90 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Špeciálny prípravok, ktorý odstraňuje drevnú šeď, čistí zašlé drevo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odšeďovač dreva je tu pre vás, aby urobil svoju magickú prácu a obnovil povrch vašich plotov, dverí, paluboviek, paliet, altánov a pergol. Dokonale odstraňuje nechcenú šeď, čistí zašlé drevo a zanecháva ho s jasným a živým vzhľadom. Výrobok je ihneď pripravený na použitie a spotreba je od 8 do 10 m2/l.

Charakteristika

vysoká účinnosť
pre obnovu kresby dreva
odstránenie šedých škvŕn

Použitie

ploty
dveře
palubky
altány a pergoly

Identifikácia nebezpečnosti

GHS05

Odšeďovač dřeva
GHS05
Výstražné slovo:NEBEZPEČENSTVO

H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.

P501 - Zneškodnite obsah/nádobu do...
P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280 - Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/…
P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P337/313 - Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P305/351/338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Zloženie:kyselina šťaveľová, Sodium p-kumensulfonát, Alkoholy, C12-14, etoxylované, sírany, sodné soli, Isotridecanol,ethoxylated (CAS# 9043-30-5)

Odšeďovač dreva - aplikačný postup

Odšeďovač dreva - Pracuj efektívne !

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O značke Den Braven

stiahnuť

Spoločnosť Den Braven je česká firma, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Moderné technológie tu umožňujú vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na množstvo pri zachovaní vysokej kvality a krátkych dodacích termínov.

Na trh sa nám darí dodávať špičkové riešenia pochádzajúce práve z nášho výrobného závodu v Českej republike. Od vývoja cez výrobu až po logistiku si dávame záležať na prvotriednom servise.

Testovacie a vývojové centrum
Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Starostlivo preverujeme novo vyvinuté produkty Den Braven aj upravené verzie existujúcich výrobkov a taktiež vykonávame porovnávacie testy. Špičková kvalita je pre nás samozrejmosťou.

Neustále zdokonaľujeme vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu. Dôsledne dodržiavame všetky technické, ekologické a hygienické normy platné pre Európsku úniu. Nechceme vyrábať a predávať iba jednotlivé produkty. Združujeme ich teda do logických celkov, ktoré tvoria ucelený systém, prepracovávame ich vzájomné väzby a navrhujeme tzv. „múdre riešenia“, ktoré znižujú náklady na prácu, aplikačný čas alebo manipuláciu.

Automatizovaná výroba

Den Braven je podnik, v ktorom vzniká široká škála výrobkov, ktoré dokazujú, že nezáleží iba na kvalite, ale aj na značke, ktorá je s ňou spojená. Den Braven je rýdzo česká spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky, ktoré sú uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Viac ako 20 rokov sme stáliaci a patríme k popredným svetovým producentom tmelov, polyuretánových montážnych pien, chemických kotiev, cementových lepidiel, fasádnych stierok, hydroizolačných náterov a penetrácií najvyššej kvality a dodávateľom šikovných systémových riešení stavebnej chémie. Zákazníkom ponúkame prístup nielen k širokej škále skladom dostupných produktov, ale aj k progresívnym materiálom, najmodernejším technologickým mechanizmom, rozsiahlemu poradenstvu a prepracovanej logistike.

Logistika a skladovanie
Sme presvedčení o tom, že logistika musí úspešne prepájať ekonomické a ekologické aspekty podnikania. Za možné cesty k dosiahnutiu tohto cieľa považujeme napríklad spájanie tokov tovaru, vytváranie viacúčelových sietí a optimálne využívanie kapacít logistických zariadení. Na prvom mieste je rýchlosť spracovanej objednávky, kontrola tovaru a samozrejme expedícia.

Prioritou je pre nás maximálne zvýšenie efektivity skladovania a tým minimalizácia nákladov, čo prispieva k ďalšiemu rozvoju našej spoločnosti. Objem tovaru, ktorý Den Braven každoročne vyrobí a predá, neustále rastie. Základom je vlastné moderné veľkoobjemové logistické centrum so skladovou kapacitou viac ako 20.000 paletových miest a modernou manipulačnou technikou.