TENZI Copper Cleaner 0,6L – čistič farebných kovov a ich zliatin

Kód: W-74/600
€6,70 / ks €5,58 bez DPH €11,17 / 1 l
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Čistič neželezných kovov Tenzi Copper Cleaner navráti lesk medi, mosadzi, bronzu a ich zliatinám. Zmierňuje opätovnú oxidáciu. Obsahuje kyselinu citrónovú.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Medené, bronzové a mosadzné výrobky sú populárne už viac ako storočie. Niektoré z nich už dnes vnímame skôr ako dekoráciu. No aj v prípade, že ich už veľmi nepoužívame na ich primárny účel, je potrebná ich údržba. Prvky z neželezných kovov nájdeme aj v priemyselnom a výrobnom odvetví, kedy sú vystavené oveľa väčšiemu znečisteniu, napr. olejmi, tukmi, vlhkom či vodou. Na rýchlu a efektnú údržbu výborne funguje čistič farebných kovov Tenzi Copper Cleaner.

Šperky, mince, riad, dekoratívne predmety, nábytok, kovania, panely, elektronické súčiastky a iné predmety vyrobené z neželezných kovov časom podľahnú oxidácii z dôvodu vlhkosti alebo vysokej teploty. Čistič medi Tenzi Copper Cleaner dokáže účinne odstrániť tmavé alebo zelenkasté škvrny, ktoré sa postupom času na kovoch objavujú. Obsahuje kyselinu citrónovú, ktorá povlak šetrne rozpúšťa, pričom nijako nepoškodzuje čistený povrch. Dokonale odstraňuje prevádzkové a atmosférické znečistenie, šmuhy, usadeniny a minerálne škvrny. Spomaľuje proces oxidácie, je bez brusných účinkov, čisteným predmetom navracia lesk. Čistič je pripravený na okamžité čistenie produktov z farebných kovov a ich zliatin, čistenie medi, umývanie mosadzi a bronzu.

 

Ako použiť prípravok Tenzi Copper Cleaner:

  1. Dodávame v 0,6 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, bez riedenia.
  3. Pred prvým použitím ho vyskúšajte na malej, najmenej viditeľnej ploche, aby ste otestovali stálosť farby.
  4. Na znečistený povrch ho aplikujte pomocou rozprašovača.
  5. Na menšie plochy a ťažko dostupné miesta použite vatový tampón, vatovú tyčinku, štetec alebo iný aplikátor.
  6. Nechajte pôsobiť cca 1-2 minúty.
  7. Vyčistite handričkou alebo špongiou.
  8. Dôkladne opláchnite vodou.
  9. Utrite dosucha.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: čistič medi, mosadzi, bronzu, neželezných kovov a ich zliatin
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 
0,6 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: rozprašovačom
Použitie: 
v domácnosti, v priemyselnom aj výrobnom odvetví
Vlastnosti
čistí od atmosférických a prevádzkových nečistôt, odstraňuje tmavý alebo zelenkastý povrch, spomaľuje oxidáciu, šetrný k čistiacim povrchom, bez brusných účinkov

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
OU Avatar autora | 13.1.2024
Bomba
5
TR Avatar autora | 11.12.2023
Perfektný čistič.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.