TENZI Tric Antibakteriálny – antibakteriálny prostriedok na umývanie riadu a povrchov

Kód: SP-49/005
€17,20 / ks €14,33 bez DPH €3,44 / 1 l
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Umývací prostriedok Tenzi Tric Antibakteriálny je ideálny na ručné umývanie riadu a čistenie všetkých povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste vyznávačom tradičného ručného umývania riadu, určite sa vám hodí koncentrovaný prípravok, ktorý po príprave jedla môžete použiť aj na vyčistenie iných povrchov. TOP produkt v kategórii umývacích prostriedok je prostriedok Tenzi Tric Antibakteriálny.

Tenzi Tric Antibakteriálny poskytuje skvelé čistiace účinky. Najlepšie funguje ako saponát na umývanie riadu, nádob a kuchynského náčinia. Šetrný je ku sklu, smaltu, hliníku, oceli aj plastu. Poradí si s mastnotou, a to so živočíšnymi aj rastlinnými tukmi, so zvyškami jedla a inou špinou. Výhodou je, že tento prostriedok môžete použiť na vyčistenie akéhokoľvek povrchu v kuchyni, vývarovni, reštaurácii a iných gastronomických a stravovacích zariadeniach, tiež v potravinárstve. V receptúre sú zahrnuté bezpečné látky, a preto môžete Tenzi Tric Antibakteriálny použiť na čistenie všetkých povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Obsahuje antibakteriálne zložky, ktoré začnú pôsobiť už po niekoľkých minútach po nanesení na povrch. Prípravok má príjemnú citrónovú vôňu. Je v súlade s normou PN EN 13697. Vzťahuje sa naň povolenie na obchodovanie s biocídnymi výrobkami.

Ako použiť Tenzi Tric Antibakteriálny:

  1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
  2. Použiť môžete aj neriedený koncentrát, ktorý nanesiete priamo na hubku alebo na riad.
  3. Opláchnite čistou vodou.
  4. Antibakteriálny prípravok môžete použiť aj na vyčistenie povrchov a zariadení. Pripravte si 30% roztok v pomere 300 ml koncentrátu na 1 l vody.
  5. Naneste na čistený povrch a nechajte pôsobiť 5 minút.
  6. Dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.

Technické parametre:

Druh prípravku: ručné umývanie riadu, čistenie povrchov a zariadení
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: priamo na hubku alebo do vody, roztok na antibakteriálne čistenie povrchov
Použitie: sklenený, smaltovaný, oceľový a hliníkový riad, nádoby a kuchynské náčinie, povrchy v domácnostiach, gastronomických a stravovacích zariadeniach, v potravinárstve
Vlastnosti: účinné odstránenie mastnotu, zvyšky jedla a iné nečistoty, antibakteriálny, citrónová vôňa

Názov produktu (PL): TRIC ANTYBAKTERYJNY

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné umývanie riadu
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 7 - neutrálny
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 8.6.2023
Mám ho krátko, penivosť, odmastnenie lepšie ako Jar. Zatiaľ ok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.