TENZI Sapone Energizing 5L – tekuté mydlo na ruky a telo s ovocnou vôňou

Kód: M-111/005
€13,90 / ks €11,58 bez DPH €2,78 / 1 l
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Tekuté mydlo s ovocnou vôňa guarana Tenzi Sapone Energizing dodávame v praktickom 5 l balení. Pre vás domov, aj na používanie vo verejných budovách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koľkokrát denne si umývate ruky? Ráno, večer, po ceste v prostriedkoch hromadnej preprave, po príchode domov, po použití toalety, pred, počas a po príprave jedla, po hre s domácim maznáčikom, jednoducho pri akomkoľvek pocite nečistých rúk. A tak je to správne. Umývajte si ruky, kedykoľvek je to možné. Takto predídete rôznym ochoreniam. S častým umývaním rúk však súvisí vysušená a popraskaná pokožka. Vtedy príde vhod, ak máte poruke mydlo s obsahom glycerínu, napr. Tenzi Sapone Energizing.

Jemná textúra mydla dodá vašim rukám pocit hebkosti, obmedzuje vysušovanie a napomáha regenerácii pokožky. Vyživuje ju a udržiava v nej ideálnu rovnováhu vody. Tekuté mydlo Tenzi Sapone Energizing je možné použiť nielen na umývanie rúk, ale aj celého tela. Zamilujete si jeho ovocnú vôňu guarana, ktorá zostane na vašich rukách dlho po umytí. Mydlo je dermatologicky a mikrobiologicky testované. Praktické ekonomické 5 l balenie je ideálne aj do verejných budov, ubytovacích a stravovacích zariadení a pod.

 

Ako použiť Tenzi Sapone Energizing:

  1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
  2. Pripravený na okamžité použitie.
  3. Nalejte mydlo do dávkovača.
  4. Naneste na ruky malé množstvo.
  5. Ruky dôkladne namydlite a opláchnite tečúcou vodou.

Vyhovuje vám skôr kvetinová vôňa? V tom prípade máme pre vás tekuté mydlo Tenzi Perll.

 

Technické parametre:

Druh prípravku: gélové tekuté mydlo
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: gélový prípravok
Spôsob aplikácie: dávkovačom
Použitie: na ruky
Vlastnosti: príjemná ovocná vôňa, šetrný k pokožke

Dodatočné parametre

Kategória: Hygiena rúk
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.