TENZI Tric – prostriedok na ručné umývanie riadu

Kód: SP-40/005
€12,90 / ks €10,75 bez DPH €2,58 / 1 l
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Výborne umýva sklenený, smaltovaný, oceľový a hliníkový riad. Účinne odstraňuje zvyšky jedla, špinu a mastnotu. Nezanecháva žiadne škvrny ani šmuhy. Má príjemnú, citrónovú vôňu. Ideálne do kuchýň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Určite ste sa už stretli s tým, že umývačka riadu je oproti ručnému umývaniu úspornejšia v každom ohľade. Šetrí nielen váš čas, ale aj vodu a elektrickú energiu. No aj pre tých, ktorí riad umývajú tradičnou ručnou technikou, máme tip, ako ušetriť nejaké to euro. Zvoľte saponát, ktorého stačí naozaj málo, teda umývací prostriedok Tenzi Tric.

TRIK je v zložení prípravku Tenzi Tric. Koncentrát je dostatočne hustý na to, aby po nanesení na hubku alebo priamo na riad ostal na povrchu a nestekal. Stačí zopár kvapiek takéhoto saponátu a máte umytý všetok riad po spoločnom obede. Použiť ho môžete aj ako pracovný roztok v správnom pomere s vodou. Dokonale čistí sklenený, smaltovaný, plastový, oceľový a hliníkový riad. Odstraňuje jedlo, mastnotu a iné nečistoty. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Ide o biologicky odbúrateľný prípravok, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Aká vôňa saponátov je najobľúbenejšia? Je to práve citrón. Aj po použití umývacieho prostriedku Tenzi Tric ostane v kuchyni svieža vôňa, akoby ste práve strúhali citrónovú kôru.

Ako použiť Tenzi Tric:

  1. Prípravok dodávame v 5 l balení.
  2. Pred použitím si pripravte roztok v pomere 20 ml na 5 l vody.
  3. Vždy používajte vodu s teplotou 30-40°C.
  4. Použiť môžete aj neriedený koncentrát, ktorý nanesiete priamo na hubku alebo na riad.
  5. Po umytí všetok riad dôkladne opláchnite vodou. .

Technické parametre:

Druh prípravku: ručné umývanie riadu
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 5 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: priamo na hubku alebo do vody
Použitie: sklenený, smaltovaný, oceľový a hliníkový riad, nádoby a kuchynské náčinie,
Vlastnosti: účinné odstránenie mastnotu, zvyšky jedla a iné nečistoty, biologicky odbúrateľný, hustý koncentrát s dlhou výdržou, citrónová vôňa

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné umývanie riadu
? Dermatologicky testované: ÁNO
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.