TENZI Cabrio Prot – impregnácia textilných striech kabrioletov, plachiet, textílií

Kód: W-89/600
€19 / ks €15,83 bez DPH €31,67 / 1 l
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Dodajte interiéru vášho kabrioletu maximálnu ochranu s prípravkom Tenzi Cabrio Prot. Ošetrite a impregnujte strechu, čalúnenie aj textilné rohože.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kabriolet je vecou prestíže. Ak sa rozhodnete pre kúpu kabrioletu, nejde iba o rozmar či chvíľkové pobláznenie. Kabriolet je láska, je to priateľ, spoločník, milenec. Každé auto pôsobí krásne a luxusne, keď je nové. Dvojnásobne to platí o kabrioletoch. Ak však zanedbáte jeho údržbu, nevyhnutné profesionálne vyčistenie, ktorému sa jednoducho nevyhnete, si od vás vyžiada ďalšiu investíciu. Nájdite si čas na pravidelnú údržbu a začnite interiérom. Na impregnáciu a ochranu čalúnenia odporúčame prípravok Tenzi Cabrio Prot.

V 0,6 l balení sa ukrýva najnovšia nano technológia, ktorá čalúnenie impregnuje a dodá mu špeciálnu ochranu. Tenzi Cabrio Prot je určený na konečnú starostlivosť o textilné časti v interiéri kabrioletu. Aplikujte ho na strechu, výplň dverí, čalúnenie aj textilné rohože. PH neutrálny prípravok je šetrný k akejkoľvek textílii a tkanine. Chráni povrch pred vyblednutím, oživuje farbu, dodáva mu nano ochranu pred vlhkosťou, nečistotami a špinou. Textilné časti kabrioletu si vďaka tejto ochrane lepšie poradia so zmenou počasia, poveternostnými vplyvmi a atmosférickými nečistotami, stanú sa odolné voči UV žiareniu. Prípravok je bezfarebný a nezanecháva šmuhy. Má hydrofóbne vlastnosti, ktoré prenáša na ošetrované časti. Impregnovaný povrch odpudzuje vodu, voda do textílie nevsakuje, mení sa na perličky a steká z povrchu. Prípravok je určený primárne na údržbu striech a textílií v kabrioletoch, môžete ho však použiť aj na čalúnenie v ostatných typoch osobných a nákladných vozidiel.

Ako použiť Tenzi Cabrio Prot:

  1. Prípravok dodávame v 0,6 l balení.
  2. Vyskúšajte na malej menej viditeľnej ploche, aby ste otestovali trvácnosť farby.
  3. Nastriekajte rovnomerne na čistý a úplne studený povrch.
  4. Striekajte z väčšej vzdialenosti.
  5. Nechajte uschnúť.
  6. Pre väčšiu ochranu ošetrovaného povrchu odporúčame naniesť 2 vrstvy.

Technické parametre:

Druh prípravku: ošetrí a ochráni plátennú strechu a iné textilné povrchy
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,6 l
Konzistencia: tekutý
Spôsob aplikácie: rozprašovač
Použitie: plátenná strecha, látkové poťahy, textilné koberčeky a pod.
Vlastnosti: oživuje farbu, hydrofóbny, zaisťuje ochranu voči nečistotám, UV žiareniu a vplyvom počasia                                          

Dodatočné parametre

Kategória: Textílie, Na okamžité použitie 7 - neutrálny
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.